فهرست
گزارش روز: هشت خروجی کلیدی تراکتور/ در جستجوی سرباز-مهاجم!
گزارش روز: هشت خروجی کلیدی تراکتور/ در جستجوی سرباز-مهاجم!

گزارش روز: هشت خروجی کلیدی تراکتور/ در جستجوی سرباز-مهاجم!

آی اسپورت- امضای قرارداد سامورایی فوتبال ایران با باشگاه ام صلال قطر، تعداد بازیکنان جداشده مهم تراکتورسازی را به عدد 7 رساند. نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر، در تابستان با تغییرات زیادی مواجه شده و بیشتر بازیکنان ترکیب اصلی فصل گذشته را از دست داده است.


حامد لک، یکی از بازیکنانی بود که خود تراکتوری ها تصمیم گرفتند قراردادش را تمدید نکنند. او در هفته های آخر فصل گذشته، ناامیدکننده ظاهر شد و در حساس ترین بازی فصل برابر نفت تهران، یکی از عوامل مهم ناکامی تیمش بود. تبریزی ها محمدرضا اخباری را جانشین او کردند. گلر جوانی که در شرایط فعلی از لک اماده تر است.


حبیب گردانی نیز جایی در فهرست تونی اولیویرا نداشت. این بازیکن باتجربه که سابقه حضور در تیم کی روش را نیز دارد، به سپاهان پیوست. حالا تراکتوری ها در سمت راست خط دفاع ایرانپوریان و علی حمودی را دارند اما در سمت چپ صاخب بازیکن بزرگی نیستند.


بیشترین تغییر تابستانی در تراکتور، مربوط به پست هافبک دفاعی می شود. این تیم آندو تیموریان را از دست داده و مهدی کیانی و احمد امیر کامدار را نیز در فهرست خروجی ها گذاشته است.در مقابل احمد عبداالله زاده، سینا عشوری، سروش رفیعی و بختیار رحمانی به عنوان هافبک های درخشان لیگ برتر برای گذراندن دوران سربازی به تیم اضافه شده اند و به نظر می رسد تراکتور هیچ مشکلی در خط هافبک اش برای لیگ پانزدهم نخواهد داش. 


مشکل اصلی تراکتوری ها تا به اینجا نقل و انتقالات، به خط حمله برمی گردد. این تیم لوسیانو ادینیو را به قطری ها و فرشاد احمدزاده را به پرسپولیس باخته و محسن دلیر را نیز به گسترش فولاد تقدیم کرده است. در تراکتور اما هنوز خبری از جذب مهاجم نشده است.آن ها برای این پست، مهره ای مثل بایرامی را در اختیار دارند اما واضح است که باشگاه به چند مهره هجومی دیگر نیز نیاز خواهد داشت. به نظر می رسد مدیران تراکتور، این روزها در جستجوی چند سرباز-مهاجم هستند و قصد ندارند از بازار آزاد نقل و انتقالات بازیکن بگیرند. 

کدخبر:9405
  ۶  
آی اسپورت
2015-07-07 15:59:34
نظر دهید

۶ نظر
ali
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۰۰
رونالدینهیونون سربازلیق واختیدی گتیرسینلر تیراختورا
-
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۵۹
نتونستن ادینیو رو سرباز کنن؟!
اسی
سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۱۳
باید یه بازیکنی رو به اجبار سرباز کنیم تا بیاد تو خط حمله بهمون کمک کنه.
بابک
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۰۲:۱۱
ای کاش مسولان برن دنبال توره
باطرف
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۳۱
اقای عباسی شما که هیچ خریدی نداشتی ببین اگه کریم انصاریفر هم بتونی سربازش کنی عالی میشه بدون اینکه یک ریال هزینه کنیم تراکتور قهرمان میشه یکاستعلام از پرتقال بگیر تا تونی راهم سربازش کنیم .
سیدیوسف
شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۵۷
خدایا شر عباسی رو از سر تراکتور کم کن....آمییییییییین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر