فهرست
لمپارد: خوش‌شانسم که کنار پیرلو و ویا بازی ‌می‌کنم
لمپارد: خوش‌شانسم که کنار پیرلو و ویا بازی ‌می‌کنم

لمپارد: خوش‌شانسم که کنار پیرلو و ویا بازی ‌می‌کنم

آی اسپورت- با پیوستن آندره‌آ پیرلو، هافبک پیشین تیم فوتبال یوونتوس به  نیویورک‌سیتی آمریکا، مثلث ستاره‌های سرشناس این تیم که فرانک لمپارد و داوید ویا هم جزو آن هستند، کامل شد. لمپارد اما می‌گوید خوش‌شانس است که در تیم جدیدش می‌تواند کنار ستاره‌های پیشین تیم‌های یوونتوس و بارسلونا بازی کند.
هافبک پیشین تیم ملی انگلیس که سه‌شنبه به طور رسمی به هواداران نیویورک‌سیتی معرفی شد و یکشنبه هفته آینده می‌تواند اولین بازی‌اش را برای این تیم برابر تورنتو انجام دهد، گفت: داوید ویا و‌ آندره‌آ پیرلو در صدر فهرست بازیکنان نیویورک‌سیتی هستند و من خوش‌شانسم که هم‌تیمی آنها هستم.من تمام بازی‌های نیویورک‌سیتی را تماشا کرده‌ام، تمام بازیکنان این تیم را می‌شناسم و می‌دانم که آنها چگونه بازی می‌کنند. انجام بازی‌های روزمره در کنار آنها واقعاً لذتبخش خواهد بود.
هافبک پیشین چلسی که فصل گذشته به طور قرضی برای منچسترسیتی (مالک اصلی تیم نیویورک‌سیتی) بازی می‌کرد، درباره حضور پیرلو در جمع نیویورکی‌ها هم گفت: من فکر می‌کنم که پیرلو در زمینه کنترل توپ، ارسال پاس و زدن ضربات آزاد بهترین است. او اینجا هم می‌تواند این کارها را انجام دهد.
     
آی اسپورت
2015-07-08 10:21:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر