فهرست
موازنه قیمتی استقلال 94:‌  4نفر 5 میلیارد، 12نفر یک میلیارد!
موازنه قیمتی استقلال 94:‌ 4نفر 5 میلیارد، 12نفر یک میلیارد!

موازنه قیمتی استقلال 94:‌ 4نفر 5 میلیارد، 12نفر یک میلیارد!

 آی اسپورت- گفته می شود اسپانسر استقلال (سبک دست) حدود 3 میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز کرده تا حساب نفرات جدید و امثال خسرو و کرار و ابراهیمی واریز شود. قرارداد این 4 نفر یک تا 1.5 میلیارد است و آن ها روی هم حداقل 5 میلیارد تومان برای استقلال آب می خورند. یکی از مدیران استقلال  می گوید: "اگر قراردادهای خوبی نمی بستیم آن ها به تیم های دیگر می رفتند چون بازیکنانی نیستند که بدون تیم بمانند. امید ابراهیمی با سپاهانی ها هم مذاکره کرد اما ما او را حفظ کردیم. خسرو حیدری هم پیشنهاد داشت، البته آن ها با باشگاه همکاری لازم را انجام دادند و ما امیدواریم بتوانیم سر موقع با آن ها تسویه حساب کنیم. امسال اکثر باشگاه ها بحران مالی دارند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم."
4 بازیکن استقلال حدود 5 میلیارد تومان برای این باشگاه آب می خورند اما در آن سو حدود 12 بازیکن استقلال یک میلیارد تومان هم برای باشگاه خرج بر نمی دارند. این ازیکنان اکثرا ذخیره و جزو نفرات زیر 23 سال استقلال هستند. حتی قرارداد 20 میلیونی هم در استقلال داریم که مربوط به یکی از جوان های زیر 21 سال این تیم می شود.
بازیکنی چون هاشم بیک زاده که از استقلال جدا شده مدعی است حدود 900 میلیون از استقلالی ها طلب دارد و معلوم نیست باشگاه چطور می خواهد با این قبیل بازیکنان تسویه کند.
پارسال میلیاردی های استقلال امثال امیرحسین صادقی، هاشم بیک زاده، آندو تیموریان، خسرو حیدری و خود قلعه نویی بودند. این 5 نفر حدود 7میلیارد تومان قرارداد داشتند که البته تا امروز همه آن پرداخت نشده است. امسال میلیاردی های استقلال آب رفتند و تعدادشان به عدد 4 رسید تا بلکه هزینه ها سرشکن شود اما مشکل کلی این است که استقلال بدهی انباشته زیاد دارد و همین میلیاردی های امسال در کنار نفراتی چون برهانی، حنیف، سجاد شهباززاده بابت فصل گذشته کلی طلب دارند. اکثر آن ها گفته بودند تا پول پارسال و درصدی از پول امسال را نگیریم تمدید نمی کنیم. حرفی که آندو تیموریان هم به استقلالی ها زد و آن ها نتوانستندخواسته هایشان را برآورده کنند چون برآوردن این خواسته ها حدود 2.5 میلیارد تومان برای آن ها آب می خورد!
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-08 10:41:33
نظر دهید

۱ نظر
مجید
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۵۶
خسرو حیدری دیگه آن خسرو چهار پنج سال پیش نیست حداکثر قیمت آن 300میلیون بود درست مثل آرش که 100 میلیون هم قرارداد میبست!! منهی چون مدیرها مدیر نیستند همچی مسائلی پیش میاد-----
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر