فهرست
توصیه منصوریان به پیام صادقیان؛ بیشتر به خودت برس!
توصیه منصوریان به پیام صادقیان؛ بیشتر به خودت برس!

توصیه منصوریان به پیام صادقیان؛ بیشتر به خودت برس!

آی اسپورت- پیام صادقیان هافبک پرحاشیه و پردردسر پرسپولیس حالا دیگر به نفت تهران پیوسته و می خواهد با کمک نفتی ها، راهی تیم ملی شود. البته مشخص نیست آیا این توانایی را دارد یا نه ولی صادقیان فقط به دنبال بازگشت به تیم ملی است گرچه کارلوس کروش بارها گفته بود نیازی به این بازیکن و حاشیه هایش ندارد! با این حال صادقیان زیر نظر مربی محبوب خود یعنی علیرضا منصوریان تمرینات بدنی را پشت سر می گذارد.
منصوریان در تیم ملی امید، سرمربی صادقیان بود و با شرایط فنی و حتی حواشی زندگی این بازیکن کاملا آشناست. گفته می شود اولین بار، منصوریان بود که به صادقیان توصیه کرد به جای بازی در ذوب آهن، به یک باشگاه بزرگ مثل استقلال یا پرسپولیس برود و از این رو، صادقیان که علاقه خاصی به باشگاه پرسپولیس داشت، راهی کمپ سرخپوشان و شاگرد علی دایی در لیگ سیزدهم شد. عملکرد او در مقطعی از فصل برای پرسپولیسی ها عالی بود اما رفته رفته اسیر حواشی شد و فوتبالش، کاملا تحت تاثیر این مسائل قرار گرفت. حالا که به نفت آمده و مجددا زیر نظر منصوریان کار می کند، باید تمام حواشی را از ذهنش دور کند.
منصوریان قبل از جذب این بازیکن، با این اتمام حجت کرده بود که دیگر به سراغ مسائل غیرفوتبال نرود و تمام فکر و ذکرش را به فوتبال بسپارد. البته صادقیان فعلا بچه حرف گوش کنی شده و تمام خواسته های سرمربی تیم نفت را عملی می کند اما او باید در ادامه فصل دیده شود که آیا باز هم به سراغ حاشیه ها می رود یا نه. شنیدیم منصوریان به این بازیکن گفته به این خاطر که از لحاظ بدنی از بازیکنان دیگر عقب است، بیشتر مراقب خودش باشد.
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-08 10:45:14
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۵
دوباره ببرش کیش یه قلیون بزار جلوش درست می شه
امیرحسین قاسمی
پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴، ۰۲:۰۹
بره بمیره کثافط فقط فکر دعواستفقط عالیشااه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر