فهرست
ادعای خطرناک مظلومی کار دستش می‌دهد؟
ادعای خطرناک مظلومی کار دستش می‌دهد؟

ادعای خطرناک مظلومی کار دستش می‌دهد؟

آی اسپورت - پرویز مظلومی روز اولی که دوباره سرمربی استقلال شد جمله‌ای را بر زبان آورد که خیلی عجیب بود:«با آمدن من استقلال از نظر تاکتیکی 10 سال جلو خواهد افتاد!» این ادعا ادعای بزرگی بود و اگر او نتواند آن را عملی کند نسخه‌اش پیچیده خواهد شد. چند روز پیش بود که ستار همدانی یکی از دستیاران امیر قلعه‌نویی به طعنه گفت:«حتما مظلومی این توانایی را در خودش دیده است که چنین ادعایی کرده.» حالا نوبت به دیگر دستیار قلعه‌نویی رسیده است. شاهرخ بیانی گفته است:« چرا تیم‌های قبلی مظلومی 10 سال جلو نیفتادند؟ نمی‌خواهم در مورد مظلومی صحبت کنم، ولی این گوی و این میدان و او بیاید و توانایی‌های خود را نشان دهد. بازیکنان جوان به خاطر رسیدن به پیراهن تیم ملی انگیزه دارند، اما بازیکنان ملی‌پوش در صورت عدم پرداخت مطالبات‌شان بی‌انگیزه می‌شوند. اگر استقلال مانند فصل گذشته به مشکل مالی بخورد، پرویز مظلومی نمی‌تواند کاری انجام دهد.» البته این که دستیاران قلعه‌نویی به این زودی شمشیر را برای مظلومی از رو بسته‌اند هم نکته جالبی است. اما ادعای مظلومی به خودی خود آنقدر بزرگ است که خیلی‌ها امیدی به تحقق آن ندارند ولی نیازی هم به یادآوری آن نمی‌بینند!  

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-08 12:41:00
نظر دهید

۲ نظر
مجید
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۰۳
مجید جلالی هم نمایش فوتبال معمولی سایپا را میگفت---بازی 5 سال آینده را انجام دادیم-- من در جایگاهی نیستم که بتوانم دلایل روانی این موضوع را واکاوی کنم اما یک سوال باقی میمونه که --کی روش--هیچگاه در این 4 سال از این --بلوف ها--نزده ؟ من هیچگاه نخوانده و ندیده ام که کی روش از --خودش--و نحوه بازی تیم اش--تعریف کنه---قابل توجه دوستان منتقدی که میگویند که کی روش--چی به فوتبال ما اضافه کرده--- ماها در حرف خیلی ادعای ارزشی و فرهنگی بودن داریم اما در عمل دست خیلی از مستکبرها را از پشت میبندیم!!
Danial
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۳
مجید عزیز به نکته خیلی‌ خوبی‌ اشاره کردی فکر کنم دلایل روانی‌ یکی‌ دو تا نباشه از مشکل خود بزرگ بینی‌ گرفته تا فشار مطبوعات و غیره اما اینکه چرا کی‌ روش این مشکل رو نداره به نظر من یه جواب ساده داره. کی‌ روش به عنوان یک مربی‌ سرد و گرم کشیده در سطح اول فوتبال اروپا خوب میدونه که هیچ مربی‌ و هیچ تیمی نمیتونه همیشه در اوج باشه و حتما افت هم وجود خواهد داشت در یک مقطع. وقتی‌ کسی‌ از خودش به این شدت تعریف میکنه یعنی نسبت به بخشی از واقعیت فوتبال اشراف کافی‌ نداره . یک مربی‌ در کلاس اروپایی خیلی‌ خوب میدونه که اگر چنین ادعای رو مطرح کنه باید نزد افکار عمومی‌ و مطبوعات پاسخگو باشه واسه دوران افتش و تضادی که بین دوران افت و ادعای که کرده وجود داره. شما حتما دیدی که مربیان بزرگ دنیا با چه احتیاطی راجع به عملکرد خودشون و تیمشون صحبت می‌کنن و فقط از ایرانی‌ جماعت بر میاد اینطور بی‌ پروا ادعا کنه و اصلا متوجه عواقب ادعای خودش نباشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر