فهرست
چهره روز: سعید آذری و خصومت با سرخابی ها
چهره روز: سعید آذری و خصومت با سرخابی ها

چهره روز: سعید آذری و خصومت با سرخابی ها

آی اسپورت- در آخرین روزهای نقل و انتقالات نیم فصل لیگ چهاردهم، محسن مسلمان با باشگاه استقلال برای پوشیدن پیراهن آبی به توافق رسید و قرارداد داخلی اش را نیز امضا کرد. او چند بار به ساختمان باشگاه رفت تا بر سر جزئیات مذاکره و شماره پیراهنش را نیز انتخاب کند. با این وجود، شروط باورنکردنی سعید آذری سد راه این انتقال شدند. مدیرعامل ذوب آهن در یک پیشنهادِ شاهکار، از استقلالی ها خواسته بود ستاره ای مثل اندو تیموریان را به انضمام مبلغی پول، تحویل بدهند و محسن مسلمان را دریافت کنند!  جالب تر اینکه تنها چند روز بعد، آذری مسلمان را به صورت قرضی و بدون هیچ شرطی تقدیم باشگاه فولاد خوزستان کرد.


هافبکِ جوان ذوب آهن، این روزها مورد توجه پرسپولیس قرار دارد اما آذری باز هم حاضر نیست رضایتنامه او را به سادگی صادر کند. آذری که پیش تر مدت ها پرسپولیس را دچار مشکل کرده بود تا برای پیام صادقیان که فقط تنزل می کند، حق رشد دریافت کند، حالا دوباره شروط خاصی برای پرسپولیس گذاشته و به نظر می رسد انتقال محسن به این باشگاه را منتفی کرده است. مدیرعامل ذوب احتمالا دوست دارد به زودی این بازیکن را بدون قید و شرط به باشگاه دیگری بسپرد اما به نظر می رسد این بار ماجرا برای این مدیر متفاوت است. چرا که محسن پیشنهادهای زیادی ندارد و این به سود ذوبی هاست که اجازه پیوستن او به پرسپولیس را صادر کنند. در این معادله، شاید نقش مربی پرسپولیسیِ ذوب آهن نیز اثربخش باشد. یحیی تمایلی به حفظ مسلمان ندارد و ترجیح می دهد این بازیکن فصل را در تیم دیگری استارت بزند. با این وضع، به نظر می رسد مسلمان به پرسپولیس نزدیک باشد. مگر آنکه پیشنهاد دیگری از راه برسد و آذری طبق معمول بی درنگ آن را به پیشنهاد پرسپولیس ترجیح بدهد!


کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-08 13:26:37
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۷
کارش درسته. اون دو تا تیم مفت خور و اماده خورن
samet
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۳۳
ایشالا بره زیره تریلی
-
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۵۹
داره فوتبال مسلمان نابود میکنه این مردک
مهدی
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۰۰
من نمیدونم که اقای محسن مسلمان چرا چشم دو تیم پایتخت رو گرفته ایشون توی پرسپولیس بازی کردن و فقط بازیکن معمولی بودن میگن این بازیکن اینده دار هستش پس کی این اینده درخشان رو خواهیم دید اگه این بازیکن بازیکن خوبی بود کشورهای عربی بهش پشنهاد خوبی می دادند پرسپولیس یک بازیکن خوب داشتن اون هم بردن برای تیم های عربی بازیکن کنه ترکتور سه تا بازیکن خوب داشت که هر سه تا رو بردن من نمیدونم چرا این ها کرار رو نمی برند بازیکن عراقی استقلال ایشون هم زبان خودشون هستش ولی هیچ وقت پشنهاد خاصی نداره از تیم های عربی فقط به مردم ایران توهین میکنه و استقلال رو تیخ می زنه البته یه احتمال هم هستش اون هم اینه که اصلا محسن مسلمان رو عرب ها ندیدن تا جذبش کنند احتمال خوبی هستش البته برای خوده شخص محسن مسلمان برای برای مردم ایران موفق باشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر