فهرست
گزارش روز: اتلاف وقت پرسپولیس با عزت اللهی
گزارش روز: اتلاف وقت پرسپولیس با عزت اللهی

گزارش روز: اتلاف وقت پرسپولیس با عزت اللهی

آی اسپورت- تازه ترین نام وارد شده به فهرستِ خرید برانکو ایوانکوویچ برای پرسپولیس، هافبک ایرانی تیم جوانان اتلتیکومادرید است. جوانِ رعنای انزلی که این روزها تعطیلات اش را در ایران سپری می کند و هنوز به اسپانیا برنگشته، مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار دارد. سعید عزت اللهی در اردوی اخیر تیم ملی، برای اولین بار زیر نظر کی روش بازی کرد و موجبات رضایت مربی پرتغالی را نیز فراهم آورد.


عزت اللهی در شرایطی مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته که سرخ ها در پست او، با هیچ مشکلی روبرو نیستند. احمد نوراللهی به عنوان یکی از دو پدیده فصل قبل باشگاه، مهرداد کفشگری به عنوان مهره ای خوب و کم نوسان و همچنین کمال کامیابی نیا، سه هافبک دفاعی این فصل پرسپولیس هستند و واضح به نظر می رسد که تیم برانکو در این پست به بازیکن جدیدی نیاز ندارد. حتی بازیکن بااستعدادی مثل سعید عزت اللهی. پرسپولیسی ها باید به جای دنبال کردن نام ها، به جستجوی بازیکنانی بروند که به پست بازی آن ها نیاز دارند. برای نمونه دفاع چپ و یا هافبک هجومی.


حتی اگر اصرار قرمزها به خرید عزت اللهی تداوم داشته باشد، بعید به نظر میرسد بازی در لیگ برتر ایران جایش را در بین برنامه های هافبک ساسبق ملوان باز کند. این پسر 18 ساله، چند پیشنهاد از تیم های اول و یا دوم باشگاه های لالیگایی دارد و طبعا قصد دارد در اسپانیا به فوتبالش ادامه بدهد. او از زمان پیوستن به آتلتی، پیشرفت محسوسی داشته و قصد ندارد روند این پیشرفت را با بازگشت به فوتبال ایران متوقف کند.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-08 14:32:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر