فهرست
آزمون: فدراسیون باید بهترین امکانات را برای ما فراهم کند
آزمون: فدراسیون باید بهترین امکانات را برای ما فراهم کند

آزمون: فدراسیون باید بهترین امکانات را برای ما فراهم کند

آی اسپورت- سردار آزمون که به صورت قرضی از روبین کازان به تیم روستوف پیوسته بود به مدت سه ماه در این تیم بازی کرد در گفتگو با Asian Football Channell در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.

به روستوف آمدم تا بتوانم بازی کنم
راستش در روبین‌کازان موقعیتی برایم پیش آمد که انگیزه‌ام را از دست دادم و همین باعث شد تمرکزم نیز از بین برود. به همین خاطر تصمیم گرفتم تا به روستف بپیوندم. می‌دانستم که قربان بردیف مربی سابق من در روبین‌کازان، در روستف مشغول به کار است. او مربی بسیار خوبی است و می‌داند چطور از من بازی بگیرد تا نهایت توانم را نشان دهم. وقتی اولین بار به روبین‌کازان پیوستم، او آنجا بود و بنابراین رابطه خیلی خوبی با هم داشتیم و در واقع حضور او یکی از دلایلی بود که من روستف را انتخاب کردم. البته مهم‌ترین دلیل من برای این کار این بود که بتوانم بار دیگر بازی کنم و اعتماد به نفسم را به دست آورم.

تجربه‌ی خوبی در روستوف به‌دست آوردم
واقعا دوران حضورم در روستف را دوست دارم. آنجا عملکرد موفقیت‌آمیزی داشتم. هر چند اوایل یک سری مشکلات داشتم. خوشبختانه رابطه خوبی با کادر فنی و بازیکنان داشتم. ولی در واقع انتظارم از خودم بیشتر بود. انتظار داشتم بیشتر گل بزنم. تمام توانایی‌ام را در روستف نشان دادم. این مربی است که باید درباره عملکرد من نظر بدهد. در کل برای من تجربه خوبی بود.

رفتن از ایران سخت بود ولی حالا عادت کردم و راضی هستم
ترک کردن ایران در 18 سالگی کار آسانی نبود. فقط تمرکزم روی این بود که سطح فوتبالم را بهتر کنم و به بازیکن بزرگی تبدیل شوم. با خانواده‌ام مشورت کردم و به روسیه رفتم. اوایل خیلی به من سخت گذشت ولی کم‌کم خودم را با شرایط جدید وفق دادم و الان خیلی راضی هستم که این اتفاق افتاد و به لیگ روسیه رفتم. هر چند می‌توانستم بیشتر از حالا از خودم راضی باشم که نشد. امیدوارم که پیشرفت کنم و به بازیکن بزرگتری در آینده تبدیل شوم.

دوست دارم در روسیه بمانم
من با روبین‌کازان قرارداد دارم و خودم دوست دارم قراردادم تمدید شود و در روسیه باقی بمانم. همانطور که می‌دانید جام‌ جهانی 2018 در روسیه برگزار می‌شود و تیم‌ها در این کشور در حال پیشرفت هستند. دوست دارم اینجا بمانم و پیشرفت کنم.

کی‌روش مربی خوبی است اما امکانات در اختیارش قرار نمی‌گیرد
خیلی از این برنامه مربی استقبال می‌کنم و امیدوارم بازیکنان جوان در آینده بدرخشند. ما باید این توجه به بازیکنان جوان را حفظ کنیم. با خیلی از این بازیکنان آشنا بودم. کارلوس کی‌روش می‌داند چطور باید آنها را پیدا و به آنها کمک کند تا پیشرفت کنند. علاوه بر آن بازیکنان باتجربه در تیم مثل تیموریان و شجاعی به ما کمک می‌کنند تا پیشرفت کنیم. تنها نگرانی من از کمبود امکاناتی است که فدراسیون فوتبال ایران برایمان تدارک دیده است. ما برای یک ملت بازی می‌کنیم و فدراسیون فوتبال ایران باید بهترین امکاناتش را برای ما فراهم کند.
     
آی اسپورت
2015-07-08 21:54:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر