فهرست
پرسپولیس از یکشنبه در دیزیلچه حمام ترکیه اردو می‌زند
پرسپولیس از یکشنبه در دیزیلچه حمام ترکیه اردو می‌زند

پرسپولیس از یکشنبه در دیزیلچه حمام ترکیه اردو می‌زند

آی اسپورت- طبق اعلام باشگاه پرسپولیس این تیم صبح یکشنبه تهران را به مقصد ترکیه ترک می‌کند و پس از برگزاری اردو و انجام سه بازی تدارکاتی به تهران برمی‌گردد.
این تیم برای برپایی اردوی برون مرزی خود به منطقه دیزیلچه حمام می رود. این منطقه شهری کوچک بیست هزار نفری را در خود جای داده است در فاصله 75 کیلومتری آنکارا و در مسیر استانبول قرار دارد سرخپوشان در مدت اردو در هتل پاتالیا مستقر خواهند شد این هتل دارای استخر های سرپوشیده و روباز ، سونا ، جکوزی ، سالن آمفی تئاتر ، همایش و جلسات است.
همچنین 4 زمین فوتبال استاندارد و سالن های بدنسازی برای استفاده تیم های فوتبال تدارک دیده شده است این هتل دو هفته پیش میزبان تیم ملی امید ایران بود از ویژگی های این هتل برخورداری از ساختمان های جداگانه است که می تواند به صورت مجزا مورد استفاده بازیکنان اعضای کادر فنی و همراهان تیم قرار بگیرد همچنین در طول برگزاری اردو به شکلی برنامه ریزی می شود که تیم های حاضر در هتل در زمان های جداگانه امکان استفاده از رستوران و سایر امکانات را دارند این هتل در منطقه کوهستانی و جنگلی با آب و هوای ییلاقی قرار دارد که طبق کارشناسان هواشناسی در ایام حضور سرخپوشان درجه هوا بین 18 تا 22 درجه سانتی گراد خواهد بود این شرایط آب و هوایی امکان برگزاری دو تا سه جلسه تمرینی در طول روز ایجاد خواهد کرد.
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-08 21:59:02
نظر دهید

۲ نظر
رضا
چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۲۵
قیزیلجا حامام نه دیزلچه !!!!!!!!!!!!!!!
-
پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴، ۰۷:۰۰
لنگیا تو حموم لنگ هم ببندن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر