فهرست
تیموریان: برای آرامش به قطر رفتم؛ شاید روزی به تراکتور برگردم
تیموریان: برای آرامش به قطر رفتم؛ شاید روزی به تراکتور برگردم

تیموریان: برای آرامش به قطر رفتم؛ شاید روزی به تراکتور برگردم

آی اسپورت- آندرانیک تیموریان که سرانجام با تیم ‌ام‌الصلال قطر به توافق رسید در مورد مسائل مختلف با ایران ورزشی گفتگو کرد:
برای آرامش بیشتر به قطر ‌‌رفتم‌‌شرایط فراهم شد و با تیم ‌ام‌الصلال قرارداد بستم. بیشتر برای من رفتن مهم بود. البته نمی‌خواستم در هر باشگاهی بازی کنم. اواسط فصل چهاردهم یک تیم چینی من را می‌خواست اما به دلایلی قبول نکردم. صبر کردم تا فصل تمام شود و بعد بهترین تصمیم را بگیرم. خودم دوست داشتم به قطر برگردم چون با فضای فوتبال این کشور آشنا بودم و مهم‌تر از همه اینکه رفت و آمدم به ایران سخت نیست و می‌توانم با یک پرواز 2 ساعته خودم را به تمرینات تیم ملی برسانم. هر قراردادی مساله مالی وجود دارد اما حقیقت این است که من برای آرامش بیشتر به فوتبال قطر رفتم. لازم بود که مدتی از لیگ ایران دور باشم.
فصل قبل هم از قطر پیشنهاد داشتم اما تصمیم گرفتم در استقلال بمانم
من ابتدای فصل چهاردهم از قطر پیشنهاد داشتم. یک تیم قطری بود که من را می‌خواست. حتی مدیر برنامه‌هایم با این تیم صحبت کرد و به لحاظ مالی هم به توافق رسیدیم اما به دلایلی تصمیم گرفتم در استقلال بمانم. آن روز به جمع‌بندی رسیدم که درست‌ترین کار ماندن در استقلال است اما الان تصمیم دارم مدتی دور باشم چون برایم لازم است.
در مورد استقلال صحبت نمی‌کنم چون آرامش این تیم مهم است نمی‌خواهم به گذشته برگردم. هرچه بود تمام شد. یکسری مسائل رخ داد که دیگر جای بحث و گفتن ندارد. نگاهم رو به جلو است و دوست دارم تمام تمرکزم را بگذارم روی تیم جدیدم. صحبت‌هایم درباره‌ی استقلال بماند برای آینده. چیزی نمی‌گویم چون آرامش استقلال هم برایم مهم است و دوست ندارم هواداران واقعی استقلال در این روزها که تیم دارد خودش را برای فصل بعد آماده می‌کند، خدای ناکرده ناراحت شوند. به همین دلیل است که علاقه‌ای ندارم فعلا درباره استقلال و اتفاقاتی که رخ داد چیزی بگویم.

شاید روزی دوباره به تبریز برگردم هرگز چنین اتفاقی نمی‌افتد. تراکتورسازی بازیکنان بزرگی دارد و من خوشحالم که اجازه داده شد برخی بازیکنان که مشکل خدمت داشتند در این تیم بازی کنند. بازیکنان خوبی هم جذب شده و من به شخصه برای این تیم خوب و مردمی آرزوی موفقیت می‌کنم. بهترین‌ها را برای تراکتورسازی و مردم شهر تبریز آرزو دارم. شاید روزی دوباره به تبریز برگردم و برای این تیم بازی کنم.

احتمالا در قطر قرارداد بلندمدت می‌بندم پیشنهاد 3 ساله به من داده‌اند اما من اجازه خواستم قدری زمان بگذرد تا در آینده بتوانم بهتر تصمیم بگیرم. فوتبال قطر ارزشمند است و این احتمال وجود دارد که قرارداد بلندمدت ببندم. می‌بینید که بازیکنان بزرگی مانند ژاوی به لیگ ستارگان قطر آمده‌اند. بسیاری از ستاره‌های فوتبال ایران هم در قطر بازی می‌کنند که این وضعیت کار را برای بازیکنان ایرانی آسان‌تر می‌کند. امیدوارم روزهای خوبی را در فوتبال قطر ببینم و با آمادگی کامل در خدمت تیم ملی باشم.
     
آی اسپورت
2015-07-09 00:57:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر