فهرست
گزارش : 2شرط عجیب کرار برای تمدید با استقلال چیست؟
گزارش : 2شرط عجیب کرار برای تمدید با استقلال چیست؟

گزارش : 2شرط عجیب کرار برای تمدید با استقلال چیست؟

آی اسپورت- اختلاف کرار جاسم با استقلال هنوز حل نشده و قرار است نشست دیگری با این بازیکن برگزار شود. هافبک عراقی استقلال که فصل پیش آنقدر حاشیه‌سازی داشت که در نهایت با محرومیت مادام‌العمر پس از پایان قراردادش با استقلال مواجه شد، این روزها تلاش می‌کند به هر شکل ممکن از یک سال باقیمانده حضورش در فوتبال ایران نهایت بهره را ببرد.علت اینکه کرار به تمرین استقلال نمی‌رود و می‌خواهد ابتدا تکلیف دستمزدهایش را مشخص کند، همین است. هافبک عراقی برای استقلال‌ها شروطی گذاشته و تا این شرایط فراهم نشود در تمرین استقلال شرکت نمی‌کند. شرط اول دریافت باقیمانده دستمزد سال گذشته است. هافبک عراقی مبلغی را از فصل گذشته طلب دارد که هنوز دریافت نکرده.

 او به مدیربرنامه‌هایش گفته تا وقتی این بدهی پرداخت نشود به تمرین نمی‌رود. شرط دومی هم در قرارداد هافبک عراقی وجود دارد. او برای فصل پیش رو نیز درخواست افزایش دستمزد 20 درصدی کرده است که این مساله باعث شده مذاکراتش با استقلال به بن‌بست بخورد. امروز در واقع شاید آخرین باری باشد که کرار با مسوولان باشگاه استقلال دور یک میز می‌نشیند و درباره بستن قرارداد فصل آینده صحبت می‌کند. اگر استقلالی‌ها بتوانند بازیکن‌شان را راضی کنند کرار هم ساکش را جمع می‌کند و به سوی کردان می‌رود، غیر این کشمکش ادامه خواهد داشت. البته نه به اندازه مذاکرات 1+5. استقلالی‌ها چاره‌ای جز راضی کردن کرار جاسم ندارند. هفته پیش درباره فقدان هافبک‌های دفاعی در استقلال نوشتیم و تاکید کردیم که اگر کرار جاسم از استقلال جدا شود، بازیکنی نیست که جایش به خدمت گرفته شود. درست مانند بحرانی که در پرسپولیس به وجود آمده و کادر فنی این باشگاه با از دست دادن محمد نوری نمی‌دانند وظیفه بازیسازی را به عهده کدام بازیکن بگذارند.
فوتبال ایران چندان سرشار از بازیساز نیست و آنها هم که در این مورد تخصص دارند با تیم‌های‌شان به توافق رسیده‌اند. ایمان مبعلی در نفت، قاسم حدادی‌فر در ذوب‌آهن، محرم و رسول نویدکیا در سپاهان و بختیار رحمانی هم که در تراکتورسازی بازی می‌کند. دیگر هافبک بازیسازی باقی نمی‌ماند که استقلال بخواهد با آن وارد مذاکره شود به همین جهت شاید در مذاکرات با کرار جاسم امتیاز کافی به این بازیکن داده شود.
     
آی اسپورت
2015-07-09 11:29:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر