فهرست
گفت وگوی مفصل با آندو: برای آرامش بیشتر به قطر رفتم
گفت وگوی مفصل با آندو: برای آرامش بیشتر به قطر رفتم

گفت وگوی مفصل با آندو: برای آرامش بیشتر به قطر رفتم

دوباره به لیگ ستارگان قطر برگشتی آقای تیموریان.  بله، شرایط فراهم شد و با تیم ‌ام‌الصلال قرارداد بستم.
قراردادی که بستی از لحاظ مالی راضی‌کننده بود؟  بیشتر برای من رفتن مهم بود. البته نمی‌خواستم در هر باشگاهی بازی کنم. اواسط فصل چهاردهم یک تیم چینی من را می‌خواست اما به دلایلی قبول نکردم. صبر کردم تا فصل تمام شود و بعد بهترین تصمیم را بگیرم. خودم دوست داشتم به قطر برگردم چون با فضای فوتبال این کشور آشنا بودم و مهم‌تر از همه اینکه رفت و آمدم به ایران سخت نیست و می‌توانم با یک پرواز 2 ساعته خودم را به تمرینات تیم ملی برسانم.
مهم‌ترین دلیلی که باعث شد فوتبال ایران را دوباره ترک کنی چه بود؟  ببینید در هر قراردادی مساله مالی وجود دارد اما حقیقت این است که من برای آرامش بیشتر به فوتبال قطر رفتم. لازم بود که مدتی از لیگ ایران دور باشم.
به چه دلیل؟  باز نشود خیلی بهتر است. دوست ندارم درباره دلایلش حرفی بزنم اما تاکید می‌کنم که این دوری برای من لازم بود.
گفته می‌شد ابتدای فصل چهاردهم از لیگ قطر پیشنهاد داشتی اما با استقلال تمدید کردی. چرا آن فصل از لیگ ایران جدا نشدی؟  درست است. من ابتدای فصل چهاردهم از قطر پیشنهاد داشتم. یک تیم قطری بود که من را می‌خواست. حتی مدیر برنامه‌هایم با این تیم صحبت کرد و به لحاظ مالی هم به توافق رسیدیم اما به دلایلی تصمیم گرفتم در استقلال بمانم. آن روز به جمع‌بندی رسیدم که درست‌ترین کار ماندن در استقلال است اما الان تصمیم دارم مدتی دور باشم چون برایم لازم است.
از اتفاقاتی که در فصل چهاردهم تجربه کردی ناراحتی؟  نمی‌خواهم به گذشته برگردم. هرچه بود تمام شد. یکسری مسائل رخ داد که دیگر جای بحث و گفتن ندارد. نگاهم رو به جلو است و دوست دارم تمام تمرکزم را بگذارم روی تیم جدیدم.
نمی‌خواهی درباره استقلال حرفی بزنی؟  قطعا صحبت‌هایی خواهد بود اما بماند برای آینده. صحبت درباره استقلال باشد برای بعد. از شما هم خواهش می‌کنم فعلا در این باره از من نپرسید چون یک دنیا حرف دارم.
انگار دلت از یکسری اتفاقات که در استقلال افتاده، پر است.  همینطور است اما چیزی نمی‌گویم چون آرامش استقلال هم برایم مهم است و دوست ندارم هواداران واقعی استقلال در این روزها که تیم دارد خودش را برای فصل بعد آماده می‌کند، خدای ناکرده ناراحت شوند. به همین دلیل است که علاقه‌ای ندارم فعلا درباره استقلال و اتفاقاتی که رخ داد چیزی بگویم. این همه سوال... چرا از تراکتورسازی نمی‌پرسید؟
پیشنهاد خوبی است. تو از تراکتورسازی جدا شدی و ادینیو هم به تیم السیلیه قطر رفت. فکر نمی‌کنی با جدایی شما دچار مشکل شوند؟  هرگز چنین اتفاقی نمی‌افتد. تراکتورسازی بازیکنان بزرگی دارد و من خوشحالم که اجازه داده شد برخی بازیکنان که مشکل خدمت داشتند در این تیم بازی کنند. بازیکنان خوبی هم جذب شده و من به شخصه برای این تیم خوب و مردمی آرزوی موفقیت می‌کنم. بهترین‌ها را برای تراکتورسازی و مردم شهر تبریز آرزو دارم. شاید روزی دوباره به تبریز برگردم و برای این تیم بازی کنم.
احتمال اینکه فصل آینده به لیگ ایران بازگردی وجود دارد؟  مسوولان باشگاه ‌ام‌الصلال به من پیشنهاد‌هایی داده‌اند که در آینده درباره‌اش تصمیم می‌گیرم.
جایی نوشته شد که قطری‌ها می‌خواستند با تو قرارداد 3 ساله منعقد کنند. این خبر چه اندازه صحت دارد؟  پیشنهادی هست اما من اجازه خواستم قدری زمان بگذرد تا در آینده بتوانم بهتر تصمیم بگیرم. فوتبال قطر ارزشمند است و این احتمال وجود دارد که قرارداد بلندمدت ببندم. می‌بینید که بازیکنان بزرگی مانند ژاوی به لیگ ستارگان قطر آمده‌اند.بسیاری از ستاره‌های فوتبال ایران هم در قطر بازی می‌کنند که این وضعیت کار را برای بازیکنان ایرانی آسان‌تر می‌کند. امیدوارم روزهای خوبی را در فوتبال قطر ببینم و با آمادگی کامل در خدمت تیم ملی باشم.

حمیدرضا عرب/ ایران ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-09 11:48:17
نظر دهید
۲ نظر
-
پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۰
آندو ما تراکتوریا هم برات آرزوی موفقیت میکنیم
هستی استقلالی
جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۴۱
ما استقلالی ها هم برایت ارزوی موفقعیت میکنیم اندوی همیشه اس اسی 444444444444444444
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر