فهرست
برانکو: پرسپولیس هنوز بالانس نشده/ اگر نتیجه نگیریم من مقصرم
برانکو: پرسپولیس هنوز بالانس نشده/ اگر نتیجه نگیریم من مقصرم

برانکو: پرسپولیس هنوز بالانس نشده/ اگر نتیجه نگیریم من مقصرم

  برانکو ایوانکوویچ که امروز برای پیگیری کارهای مربوط به تیمش در باشگاه پرسپولیس حاضر شده بود، گفت: ما تمرینات‌مان را دنبال می‌کنیم و از وضعیت بازیکنانی که در تمرین حضور دارند، بسیار، بسیار راضی هستم. آنها به نحو احسن تلاش خود را می‌کنند و تمام خواسته‌های مرا در تمرین برآورده کرده‌اند.
مشکل ما همچنان کامل نشدن تیم است
 متأسفانه مشکل ما همچنان کامل نشدن تیم است و همین مسئله باعث شده که تیم در حال حاضر بالانس نباشد. ما در این شرایط تمرینات خود را دنبال می‌کنیم و من فقط از وضعیت بازیکنانی که در تمرین هستند راضی بوده و از آنها بابت تلاش‌شان تشکر می‌کنم.
مگر می شود از داشتن بازیکنی چون رضاییان راضی نباشید؟
مگر می‌شود بازیکنی مثل رامین رضاییان با این همه سابقه خوب و در سطح ملی در تیم شما باشد و از او راضی نباشید. رضائیان بسیار با انگیزه تمرین می‌کند تا حدی که وقتی تمرین تمام می‌شود از همه ناراحت‌تر است که چرا تمرین به اتمام رسیده است.
سخت به دنبال بازیکن جانشین برای محمد نوری هستیم
در حال حاضر سخت به دنبال بازیکن جانشین برای محمد نوری هستیم. هرچند که الان دیر شده است اما باید هرچه سریع‌تر بازیکن مدنظرمان را در پست‌هایی که نیازمند هستیم، جذب کنیم.
امیدوارم که تا روز یکشنبه تیم‌مان کامل شود
 امیدوارم که تا روز یکشنبه تیم‌مان کامل شود و بتوانیم با کلیه نفرات به این اردو برویم. این مسئله خیلی اهمیت دارد. ما فقط در این اردو فرصت داریم که تا در کنار هم بوده و هرچه سریع‌تر بازیکنان با هم هماهنگ شوند.
اگر تیم نتیجه نگیرد، مربی مقصر است
 تا حالا شما از من توجیه شنید‌ه‌اید؟! طبیعی است هر وقت که تیم نتیجه نگیرد، همیشه مقصر مربی است و این یک واقعیت است.
برای جذب بازیکن ۲۰ روز است که به باشگاه می‌آیم و می‌روم
 من ۲۰ روز است که به باشگاه می‌آیم و می‌روم و بر این مسئله تأکید می‌کنم اما جذب بازیکن کار ساده‌ای نیست. یک بازیکن برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس می‌آید و در خصوص او تبلیغات زیادی می‌شود، همین بازیکن به یک باره فردای آن روز سر از تیم دیگری در می‌آورد. متاسفانه این اتفاق بارها در فصل نقل‌وانتقالات رخ داد.
در جناح چپ به دنبال بازیکن مدنظرمان هستیم
 ما در این پست به دنبال بازیکن مدنظرمان هستیم. من هرگز از بازیکنی اسم نمی‌آورم و این کار را نکرده و نخواهم کرد. همانطور که گفتم من در مورد بازیکن خاصی اسم نمی‌برم. هر وقت با بازیکنی قرارداد امضا کردیم در مورد او صحبت خواهم کرد.
احتمال غیبت چلنگر در اردوی ترکیه
 هنوز چیزی مشخص نیست. در روزهای آینده این مسئله مشخص خواهد شد.
هرگز حضور خبرنگاران در کنار تیمم را منع نمی‌کنم
 من هرگز حضور خبرنگاران در کنار تیمم را منع نمی‌کنم و در مورد آنها با باشگاه‌ هم صحبتی نکرده‌ام.
با حضور تیم‌های ایرانی در کمپ تیمم مخالفم
مسئله حضور تیم ایرانی در کمپ تیم ما در ترکیه جدا از حضور خبرنگاران در اردوی تیم است. من با این مسئله مخالف هستم. ما وقتی در کمپی هستیم باید زمین‌های کمپ در اختیار تیم ما باشد و هر وقت قصد تمرین داشتیم با مشکل زمین مواجه نشویم.برانکو در واکنش به این سوال که آیا تیمش در فصل آینده هجومی بازی خواهد کرد یا نه، گفت: اجازه دهید فصل شروع شود و بعد در مورد این مسئله صحبت می‌کنیم.
دروازه‌بانی دیگر می‌خواهیم
در حال حاضر فقط دو دروازه‌بان داریم و به دنبال دروازه‌بان دیگری هستیم.
     
آی اسپورت
2015-07-09 13:18:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر