فهرست
قاب روز: پیام را تحویل تیم ملی بده علی آقا!
قاب روز: پیام را تحویل تیم ملی بده علی آقا!

قاب روز: پیام را تحویل تیم ملی بده علی آقا!

آی اسپورت- تیمِ سوم دو دوره اخیر رقابت های لیگ برتر، این بار دیگر برای قهرمانی بسته شده است. نفتی ها با خرید سیدجلال، نانگ، مومنی، صادقیان و تمدید قرارداد همه مهره های کلیدی فصل گذشته، برنده های نقل و انتقالات هستند و به نتیجه گرفتن در بازی های باقی مانده جام باشگاه های آسیا نیز امیدوارند. جلسه های تمرینی این باشگاه از چند روز قبل کلید خورده و بازیکنان تازه وارد رفته رفته به ین جلسه ها اضافه می شوند. تمرین هایی که در آن ها، بخش مهمی از انرژی منصوریان صرف صحبت با پیام صادقیان می شود.


علیمنصور و پیام، بارها در تمرین های نفت در کنار هم دیده شده اند و با هم عکس گرفته اند. پیام توی اینستاگرام جنجالی اش، این بار حرف های مثبتی درباره مربی تیم زده و او را مورد تمجید قرار داده است. منصوریان نیز تمرکز ویژه ای روی شاگرد سابق اش در تیم ملی امید دارد و به او توصیه کرده تا دور بعضی از دوستانش را خط بکشد. به نظر می رسد در نفت، همه چیز برای بازگشت صادقیان به فوتبال ایران مهیا شده است. در فوتبالی که بحران بازیکن بازیساز و خلاق را حس می کند، صادقیان می تواند مهره مهمی برای زردپوشان باشد و شاید بالاخره رضایت کی روش را از کانال منصوریان برای حضور در تیم ملی جلب کند.علیمنصور برای اصلاح صادقیان، به چیزهایی به مراتب بیشتر از جی پی اس نیاز دارد. ستاره سابق پرسپولیس، وقتی همان بازیکن بااستعداد و درخشان می شود که حاشیه هایش، به شمارِ موهای سر منصوریان باشند!کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-09 14:00:48
نظر دهید

۱ نظر
سعید
پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۵
زررررررشک!! بزرگتر از منصوریان (کریم آقای باقری و سلطان علی کریمی) خواستند آدمش کنند نشد! این بشر لیاقت نداره! دو ماه دیگه دوباره باید نصف شب از کف خیابونها جمعش کنند!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر