فهرست
اتفاق ویژه: تمدید با «مو» تا 2020
اتفاق ویژه: تمدید با «مو» تا 2020

اتفاق ویژه: تمدید با «مو» تا 2020

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی موفق فصل قبل چلسی که سالیانه 8.5 میلیون پوند درآمد دارد، قراردادش را به مدت چهار سال دیگر با چلسی تمدید کرد و پیشنهاد آبراموویچ برای افزایش حقوقش را نپذیرفت. 
 
روزنامه "سان" و نشریه " London evening standard" خبر دادند، ژوزه مورینیو که تمایل زیادی به ماندن در چلسی داشت در نهایت تصمیم گرفت تا چهار سال دیگر در جمع آبی‌های لندن ماندنی باشد و  نکته جالب در تمدید قرارداد ژوزه مورینیو با چلسی ردکردن پیشنهاد افزایش حقوقی بود که آبراموویچ به او داده است.روزنامه‌ "سان" درباره رد پیشنهاد افزایش حقوق مورینیو نوشت: مورینیو درآمد 8.5 میلیونی پوند خودش از چلسی را ثابت نگه داشته است و به مسئولان این تیم گفت که نیازی به افزایش حقوقش نیست. او اکنون تا سال 2020 در چلسی خواهد ماند.
 
یک منبع آگاه به روزنامه‌ "سان" گفت: مورینیو به ما گفت که از بودن در این‌جا خوشحال است و با همان حقوق قبلی کار خواهد کرد. تنها تمدید قرارداد برای او مهم بود که به آن رسید. مطمئنا این خبر هو‌اد‌ا‌ران چلسی را خوشحال خواهد کرد.
 
سرمربی چلسی ماه گذشته گفته بود: برای تمدید قراردادم با چلسی نیاز به هیچ چیز نیست و تا زمانی که آقای آبراموویچ بخواهد در این تیم می‌مانم.
     
آی اسپورت
2015-07-09 14:16:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر