فهرست
شاهرودی: نتایج پرسپولیس بدتر از فصل قبل می شوند
شاهرودی: نتایج پرسپولیس بدتر از فصل قبل می شوند

شاهرودی: نتایج پرسپولیس بدتر از فصل قبل می شوند

آی اسپورت- پدیده ستون نویسی که در بین ستاره بازنشسته فوتبال در دنیا رایج است، اخیرا رفته رفته در بین چهره های شناخته شده فوتبال ایران نیز باب شده است. جدیدترین ستون در ارتباط با فوتبال ایران، مطلبی به قلم رضا شاهرودی در روزنامه آرمان است. مالدینیِ فوتبال ایران، نگاه خوشبینانه ای به آینده تیم برانکو ندارد. هواداران پرسپولیس در روزهای برقراری بحران دفاع چپ در تیم شان، حتما با مرور خاطره های شاهرودی در پیراهن شماره 16 پرسپولیس، حسرت چنین بازیکنی را خواهند خورد. مهره ای که تیپ و بازی اش، هرگز فراموش نمی شوند. نوشته شاهرودی برای آرمان را بخوانید:


در فوتبال روز دنیا تمام تیم‌های بزرگ و حتی تیم‌های نیمه حرفه‌ای از نیم فصل رقابت‌های خود به بستن تیم برای سال آینده فکر می‌کنند و اولین تمرین این تیم‌ها بعد از تعطیلات با حضور تمامی بازیکنان‌شان انجام می‌شود این در حالی است که در فاصله چند هفته به آغاز لیگ پانزدهم شروع تمرینات برخی تیم‌های ما نهایت با پنج بازیکن انجام شده و حتی با آغاز لیگ نفرات جدید به تمرین می‌آیند. در سال‌های اخیر عشق و تعصب به پیراهن از بین رفته است. به هر حال شرایط نسبت به سالهای گذشته تفاوت پیدا کرده و بازیکنان باید به فکر آینده خود باشند اما این مسائل دلیل نمی شود که بازیکن به تیمی که برای آن بازی می‌کند، خصوصا استقلال و پرسپولیس، تعصب نداشته باشد. حال این موارد را در کنار مدیریت ضعیف باشگاه ها و از دست رفتن فرصت در دوران آماده‌سازی تیم ها قرار دهید تا مشخص شود چه چیزی در انتظار تیم‌های بزرگ است. 

پس از پایان فصل نقل و انتقالات و انجام تمرینات بدنسازی و شناخت از آمادگی تیم فصل جدید پرسپولیس می‌توان در خصوص نتایج تیمی چون پرسپولیس در لیگ جدید صحبت کرد ولی اگر شرایط به مانند سال گذشته باشد که با گذشت پنج هفته از شروع بازی‌ها، بازیکنان هم‌چنان در کوران تمرینات بدنسازی بودند، باید انتظار نتایج به مراتب بدتری را نسبت به فصل پیش داشته باشیم.


با وضعیت کنونی سرخ‌پوشان و روند بد نقل و انتقالات، پرسپولیس چند هفته ابتدایی لیگ را از دست خواهد داد و این شروع بد به نتیجه‌گیری در کل فصل پیش رو آسیب جدی وارد می‌کند. اکنون اکثر بازیکنان خوب توسط تیم‌های دیگر جذب شده‌اند و برخی بازیکنان بی‌کیفیت بیرون مانده‌اند که پرسپولیس برای خدمت‌گیری آن‌ها هم با مشکل مواجه است. از طرف دیگر پرسپولیس در تمدید قرارداد برخی بازیکنان کلیدی خود نیز موفق نبوده و آنان را از دست داد. به همین دلیل باید گفت فصل سختی در انتظار پرسپولیس است. 

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-09 16:12:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر