فهرست
چرا برانکو نگران جدایی محمد نوری نیست؟
چرا برانکو نگران جدایی محمد نوری نیست؟

چرا برانکو نگران جدایی محمد نوری نیست؟

آی اسپورت- سرانجام زمزمه‌هایی که از مدتها قبل به گوش می‌رسید به تحقق پیوست و محمد نوری با عقد قراردادی یک ساله به عضویت مسیمر قطر درآمد. اگرچه تمدید قرارداد نوری از همان ابتدا یکی از خواسته‌های برانکو بود، اما سرمربی پرسپولیس زیاد هم از این بابت نگران به نظر نمی‌رسد. آنهایی که با استراتژی‌های فنی ایوانکوویچ آشنا هستند، می‌دانند که این مربی به شدت به سیستم 4-2-3-1 وفادار است. در این سیستم بیش از هر چیز دیگری حضور هافبک‌های تدافعی قدرتمند ضروری است که در همین راستا پرسپولیس کمال کامیابی‌نیا را به زوج کفشگری و نوراللهی اضافه کرد.
مساله مهم دیگر در این سیستم، حضور عناصر تهاجمی با قابلیت‌های مختلف است. سرخپوشان در هر دو جناح چپ و راست خط حمله دو وینگر در اختیار دارند و برای پست پشت مهاجم هم فرشاد احمدزاده را گرفته‌اند. در این شرایط شاید ماندن یا رفتن نوری خیلی کلیدی نبود، هرچند سرخپوشان در صورت جذب یک نفر از بین مسلمان و شجاعی، این خلأ را پر خواهند کرد.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-09 18:37:57
نظر دهید

۱ نظر
Gatab City
پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۳۳
ممد نوری تو بدترین تیم چن سال اخیر بازیکن نداشتیم کاپیتان بود وگرنه همین که کاپیتانم بود تو بازیاآسیا باعث باخت شد/فقد به درد لیگ معلولان میخوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر