فهرست
یادداشت حاج رضایی برای آقای وزیر: ظریف بنای ویرانه ایران را از نو ساخت
یادداشت حاج رضایی برای آقای وزیر: ظریف بنای ویرانه ایران را از نو ساخت

یادداشت حاج رضایی برای آقای وزیر: ظریف بنای ویرانه ایران را از نو ساخت

حاج رضایی- کارشناس فوتبال

دکتر جواد ظریف را از زمان نمایندگی ایشان در سازمان ملل می شناسم. همان موقع رزومه ایشان را بررسی کردم و خوشحال شدم که وی با تحصیلات عالیه در مجامع بین المللی نماینده ایران است. ظریف دیپلماتی برجسته است و دو سال پیش وقتی دیدم در کابینه دکتر روحانی به عنوان وزیر امور خارجه معرفی شده بسیار خوشحال شدم. امیدوارم حضور دکتر ظریف در سیاست ایران طولانی تر شود چون در همین مدت هم تاثیرات مثبتی از ایشان دیده ایم.
دکتر ظریف به خاطر تمام زحماتی که برای سیاست ایران کشیده مورد احترام است. ایشان رنج سفرهای پی در پی را حتی به رغم کسالت هایشان به جان خرید تا اوضاع مردم ایران را بهبود ببخشد. دکتر ظریف علاوه بر سیاست، در فرهنگ و هنر هم مورد احترام مردم است. چندی پیش تئاتری به نام پلیس در ایران اجرا شد که هنرمندان آن این نمایش را به دکتر ظریف تقدیم کردند که این نشان می دهد فرهیختگان و هنرمندان عشقشان را به او ابراز کرده اند.
شخصا به اینکه چنین دولتمرد بزرگ و شریفی در کشورمان داریم افتخار می کنیم. دکتر ظریف سیاست خارجی ایران را در حالی به دست گرفت که با بنایی ویرانه مواجه بود. دکتر ظریف توانست بخش زیادی از این تصورات را درست کند و تصویر بهتری از ایران را به جهانیان نشان دهد. شخصیت دکتر ظریف واقعا دوست داشتنی و قابل احترام است و امیدوارم زمان حضور ایشان در سیاست ایران طولانی تر بشود و ایشان در راه دشواری که پای گذاشته موفق شود چون موفقیت دکتر ظریف به معنی حل مشکلات و معضلات مردم ایران است.

برنانیوز
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-10 03:03:20
نظر دهید
۳ نظر
امیرحسین
جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۲۳
تو همون فوتبال رو کارشناسی کن
هستی
جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۲۷
واقعا همینطوره که اقای حاج رضایی گفته من هم وقتی میبینم که انقدر به زبان انکلیسی مسلط و خوب صحبت میکنه ب خودم میبالم و هیجگاه اینطور وزارت خارجه و وزراش رو ندیده بودم دمش گرم یه اعتماد به نفس خوب به تیم ایرانی داده
امیر
جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۰۳
ایشون بهتره تو حوزه تخصصی خودشون اظهار نظر کنن.
هر موقع مذاکرات به نتیجه رسید باید نشست و قضاوت کرد.فعلا که ما تغییری تو هیچی ندیدیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر