فهرست
نکته روز: تابستانِ کم حرارتِ سپاهان
نکته روز: تابستانِ کم حرارتِ سپاهان

نکته روز: تابستانِ کم حرارتِ سپاهان

آی اسپورت- رفت و آمد زیاد در میان بازیکنان باشگاه سپاهان دیگر به نوعی تبدیل به عادت این باشگاه در تابستان شده بود. آن ها در تابستان گذشته نیز تیم پرهزینه ای بودند و چند ستاره را از باشگاه های مختلف به خدمت گرفتند. به نظر می رسد بازگشت به قهرمانی لیگ بعد از چند فصل اما رویه این باشگاه را تغییر داده باشد. تیمِ حسین فرکی، یکی از آرام ترین تابستان هایش را در یک دهه اخیر سپری کرده است.


لی اندرو پادوانی و حبیب گردانی، تنها خریدهای این فصل سپاهان در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان به شمار می روند. در واقع طلایی ها تنها برای تقویت خط دفاع برنامه ریزی کرده اند و در درون دروازه، خط هافبک و خط حمله به همان ترکیب فصل گذشته اکتفا خواهند کرد و دیگر در بازار داخلی به دنبال هیچ بازیکنی نیستند.آن ها شاید در روزهای باقی مانده، یک مهره خارجی به جمع بازیکنان شان اضافه کنند. سپاهان البته در تابستان به دنبال جذب رامین رضاییان و امید ابراهیمی نیز بود اما برای خرید این دو به آب و آتش نزد تا ثابت شود بر خلاف تصور عمومی، همیشه تیم های صنعتی بیشترین پیشنهاد را به بازیکنان نمی دهند.

کم خبری در تابستان، به معنای عملکرد ضعیف  سپاهانی ها در نقل و انتقالات نیست.آن ها قراردد همه ستاره های مهم فصل گذشته را تمدید کرده اند و این موضوع، باشگاه سپاهان را تبدیل به یکی از تیم های موفق نقل و انتقالات می کند. تیمی که از همان هفته های ابتدایی، به عنوان تیمی کاملا هماهنگ لیگ را آغاز خواهد کرد.
کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-10 16:11:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر