فهرست
گزارش روز: بهترین‌های لیگ یک در لیگ برتر؛ 3+3+1
گزارش روز: بهترین‌های لیگ یک در لیگ برتر؛ 3+3+1

گزارش روز: بهترین‌های لیگ یک در لیگ برتر؛ 3+3+1

آی‌اسپورت- باشگاه‌هایی که در چند فصل اخیر از بازیکنان لیگ یکی استفاده کردند هنوز ضرری برای‌شان به همراه نداشت. بازیکنان کم‌هزینه و بی‌حاشیه‌ای که هنوز ستاره نشدند تا راه قهر کردن و جنجال به پایان کردن را یاد گرفته باشند. بازیکنانی اکثرا شهرستانی و دوست‌داشتنی. فقط کافی است از راهش وارد شوید تا خوب‌ها را ورچین کنید. در این فصل باشگاه‌هایی روی به این مدل بازیکن‌ها آوردند که مربی‌شان هنوز جوان است و دل بزرگی دارد. ویسی و خطیبی سه بازیکن خوب لیگ یکی گرفتند و منصوریان هم آقای گل این لیگ را جذب کرد. البته در این تیم‌ها و چند تیم دیگر هم تعداد کمی بازیکن لیگ یکی دیگر مشاهده شد که به کیفیت این هفت بازیکن نمی‌رسند. استقلال خوزستان:
عبدالله ویسی بهترین‌های لیگ یک را دور هم جمع کرده است. ویسی نشان داده قصد دارد به راهی که پیش از این رفته بود ادامه دهد. فقط با دو سال تاخیر.
فرشاد جان فزا: یکی از ضلع‌های لوزیِ تهاجمیِ فولادنوین جان‌فزا بود. بازیکنی که در شش بازیِ لیگ یک، توانایی‌هایش را نشان داد.
حسن بیت‌سعید: مدافعی که فصل قبل با نظر کوروش موسوی، به یک خط جلوتر سوق داده شد هفت گل برای تیمش به ثمر رساند. حالا با رفتن مهدی مومنی به نفت تهران، این بیت‌سعید است که پنالتی‌زن نخست تیم ویسی می‌شود.
رحیم زهیوی: یک جنوبیِ دیگر در تیمِ اهوازی. زهیوی فصل قبل در نفت‌آبادان نُه گل به ثمر رساند و آقای گل گروه «ب» و دومین گلزن لیگ دسته یک شد.
 

سیاه جامگان
امید سینک: هافبک تهاجمی فصل قبلِ استقلال اهواز. سینک با توجه به سن کمی که دارد، یکی از بهترین‌های لیگ یک بوده و بدونِ شک خطیبی از خرید وی پشمان نخواهد شد.
سعید مهدی پور: استاد بهمن فروتن این بازیکن را بهترین خریدِ لیگ برتر اعلام کرد. بازیکنی که در مس رفسنجان درخشید و چشم فروتن را هم گرفت، چه برسد به خطیبی. ما دیگر حرفی نداریم.
 
 
نفت تهران
عیسی آل‌کثیر: مهاجم دوازده گله آلومینیوم هرمزگان، آقای گل لیگ شد. آل‌کثیر همان راهی را می‌رود که پیش‌تر عباس‌زاده و طارمی رفتند؛ ابتدای آقای گلی لیگ یک و سپس راهی شدن به تیم بزرگِ لیگ برتری.
  
 کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-07-10 16:32:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر