فهرست
منظور پروین از بازیکن 8 میلیاردی کیست؟
منظور پروین از بازیکن 8 میلیاردی کیست؟

منظور پروین از بازیکن 8 میلیاردی کیست؟

آی اسپورت - علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: «‌بدون پول نمی‌شود بازیکنی که یک شبه ۸ میلیارد تومان می‌خواهد را نگه داشت!» اما کدام بازیکن پرسپولیس یک شبه قیمتش به ۸ میلیارد تومان رسید؟ سؤالی که ذهن مخاطب را درگیر می‌کند. در پرسپولیس علی علیپور قصد بازی در اروپا را داشت و نادری هم مشکل رضایتنامه باشگاه بلژیکی را دارد. در این بین بشار رسن هم داستان متفاوتی دارد و فقط شجاع خلیل‌زاده و مهدی ترابی باقی می‌مانند. ترابی و شجاع دو بازیکنی بودند که قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کردند و ترابی به قطر رفت، شجاع هم هنوز تکلیفش مشخص نیست و درخواست بالاتری نسبت به قرارداد قبلی خود ارائه کرد.

به نظر می‌رسد بازیکن مد نظر پروین شجاع خلیل‌زاده یا مهدی ترابی باشد اما در این بین شجاع تنها بازیکنی بود که اصرار به افزایش دستمزد داشت و باشگاه برای حفظ او دچار مشکل شده است. افرایش قرارداد یک شبه بازیکنان تنها به دلیل قراردادهایی است که مدیران در آنها به بازیکنان باج داده‌اند. اگر می‌بینید یک بازیکن قرارداد دارد و با این وجود خبر تمدید قراردادش را می‌شنوید، بدانید این بازیکن دستمزد خود را بالاتر برده و رقم جدیدی در قرارداش ثبت می‌شود. هر چند که شجاع از خوب‌های پرسپولیس است و اینکه رقم قراردادش افزایش پیدا کند چیز عجیبی نیست. حداقل اینکه او از خیلی‌ها که ۷، ۸ میلیارد می‌گیرند بهتر و مفیدتر است.

 

خبر ورزشی 

  ۱  
آی اسپورت
2020-10-20 15:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۸:۳۱
خودتی کیسه کش...خودتی و جد وآبادت... البته که خودت آخر متن به سرتاپای خودت ریدی.شجاع ۸ میلیارد هم بخواد با این همه افتخار از خواسته ۱۵ میلیاردی علی کریمی خیلی پایینتره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر