فهرست
گزارش: مرد پرتغالی ناراضی از نقل و انتقالات تراکتورسازی
گزارش: مرد پرتغالی ناراضی از نقل و انتقالات تراکتورسازی

گزارش: مرد پرتغالی ناراضی از نقل و انتقالات تراکتورسازی

آی اسپورت- چند روز بیشتر به پایان نقل و انتقالات لیگ پانزدهم باقی نمانده ولی با وجود این هنوز تیم‌های لیگ برتری سر و شکل درست و حسابی نگرفتند و هنوز نیمکت بسیاری از تیم‌ها نیز تثبیت نشده است. در روزهای گذشته حرف و حدیث‌های زیادی درباره نیمکت تراکتورسازی وجود داشت. در حالی که تونی اولیویرا به تبریز بازگشته بود و به نظر می‌رسید که او هدایت تراکتورسازی را برعهده خواهد گرفت، گمانه‌زنی‌های قوی هم وجود داشت که این سرمربی پرتغالی امکان دارد به کشورش برگردد. بالاخره بعد از حرف و حدیث‌های فراوان تمرینات تراکتورسازی زیرنظر تونی اولیویرا استارت خورد اما گمانه‌زنی‌ها درباره همکاری تراکتورسازی با تونی همچنان ادامه دارد.
در روزهایی که تراکتورسازی با به خدمت گرفتن ستاره‌هایی مثل بختیار رحمانی، سروش رفیعی، شجاع خلیل‌زاده، سینا عشوری، علی حمودی و... جلوتر از سایر تیم‌ها در نقل و انتقالات در حرکت است، باز هم شایعات درباره ناراحتی تونی اولیویرا کم نیست. در چند روز گذشته اخباری از ناراحتی مجدد این سرمربی به گوش می‌رسد. آنطور که گفته می‌شود تونی درباره جذب بازیکنان دل خوشی از مدیران باشگاه ندارد و معتقد است که بازیکنان مدنظرش جذب نشده‌اند. قبل از حضور تونی اولیویرا در تبریز، گفته می‌شد که او شرط کرده در صورتی در تبریز به کارش ادامه خواهد داد که بازیکنانی مثل آندرانیک تیموریان و لوسیانو ادینیو همچنان به همکاریشان با تراکتورسازی ادامه دهند اما با وجود این شرط تونی، مسوولان تراکتورسازی همت خود را برای جذب بازیکنانی جزم کردند که باید به سربازی می‌رفتند و این بهترین فرصت بود که با هزینه بسیار اندکی بازیکنان خوبی به خدمت بگیرند. واقعیت فعلی تراکتورسازی این است که این تیم نظامی توانسته بازیکنان ارزشمند و خوبی به خدمت بگیرد و با جذب 12 بازیکن سرباز اکنون خیلی از بهترین‌های لیگ برتر را در اختیار دارد اما ظاهرا این مورد رضایت تونی نیست.
تراکتورسازی در حالی در محاصره سربازها قرار گرفته که سرمربی تراکتورسازی اعتقاد زیادی به آنها ندارد و از اینکه مسوولان تراکتورسازی به جای جذب بازیکنان مورد نظرش، بیشتر به جذب سربازها اکتفا کردند ناراحت است. تونی اولیویرا در طول چند سال اخیر که با تراکتورسازی همکاری کرده، نشان داده که سرمربی احساساتی است و در صورتی که خواسته‌هایش برآورده نشود، نمی‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد و خیلی زود ناراحتی‌اش را آشکار می‌کند. حالا هم این سرمربی آنطور که از تبریز خبر می‌رسد، به خاطر جذب تعداد زیاد بازیکنان سرباز ناراحت است و گفته می‌شود که او باید با مهره‌هایی به میدان برود که انتخاب خودش نبوده و در نتیجه جوابگویی نتایج تراکتورسازی هم نخواهد بود. قابل ذکراینکه تونی روی جذب بازیکنانی مثل آندو و ادینیو تاکید زیادی داشت و با قطعی شدن جدایی این بازیکنان تحمل او تمام شده و ناراحتی‌اش را آشکار کرده است. ادینیو پیش از بازگشت به تبریز به مسوولان نقل و انتقالات تراکتور توصیه کرده بود تحت هر شرایطی آندو و ادینیو بمانند اما اکنون این دو بازیکن سرشناس در تیم‌های ام‌الصلال و السیلیه فوتبال بازی می‌کنند.
ایران ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-10 23:16:20
نظر دهید

۲ نظر
امین
شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۰۹
تو این یه ماهه هرچی خبر درباره تراختور گزاشتی دروغ بوده و اشتباه از کار دراومده! قلعه نویی دروغ بود! دهنوی دروغ بود! قهر تونی دروغ بود! فروزان و لک دروغ بودن! چطور انتظار دارین این حرفارو باور کرد! وقتی میبینم یه خبر علیه تراختور گذاشتی خوشحال میشم چون حدااقلش میفهمم خبری و شایعه ای ساختین به طور کل وجود نداره و فقط ساخته و پرداخته ذهن متوهم سایت شما و نویسنده هاشه.
اس اس
شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۲۸
خوبه که اخر خبرش برات منبع هم گذاشتن. نویسنده ی سایت چه گناهی کرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر