فهرست
فاجعه در پرسپولیس: مکانی و لک گلرهای تیم برانکو
فاجعه در پرسپولیس: مکانی و لک گلرهای تیم برانکو

فاجعه در پرسپولیس: مکانی و لک گلرهای تیم برانکو

آی اسپورت - اولین و دومین دروازه‌بان ضعیف لیگ چهاردهم، ممکن است در لیگ پانزدهم همبازی شوند. نیم فصل اول لیگ چهاردهم، سوشا مکانی با تقصیر روی 7 گل خورده سرخپوشان با اقتدار بدترین دروازه‌بان لیگ بود اما نیم فصل دوم حامد لک با گرفتن قهرمانی از تراکتورسازی توانست جای مکانی را در صدر جدول بدترین دروازه‌بان‌های لیگ بگیرد. این دو دروازه‌بان، فصل بعد برای شماره یک پرسپولیس با هم رقابت خواهند کرد. لک بعد از اینکه بارها برای حضور در پرسپولیس ابراز علاقه کرد و با ماشینش اطراف باشگاه ویراژ داد، سرانجام توانست نظر مسئولان باشگاه را جلب کند تا برای مذاکرات نهایی به دفتر پرسپولیس برود.
پیش از این، پرسپولیسی‌ها بعد از توافق با پاشنکو و طهماسبی نتوانسته بودند آن‌ها را جذب کنند. موضوعی که به دخالت و ناراحتی سوشا مکانی ربط داده می‌شد. با این وجود، بعید است سوشا  با حضور لک در پرسپولیس مخالفت کند. لک تنها دروازه‌بانی است که می‌تواند از سوشا هم بدتر باشد!
کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-11 12:29:13
نظر دهید

۳ نظر
اشکان
شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۱۷
واقعا کینه شخصی تو این خبر موج میزنه ! مایه تاسفه تو یه سایت به اصطلاح معتبر این طوری خبر بنویسیند ! مثل بچه هایی که با دوسششون دعواشون شده ! خجالت بکشید و ذره ای هم واسه مخاطب احترام قائل بشید !!
مک لک
شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۶
چه شود مک و لک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۰۸
خجالت بکشید.هر دوشون فقط یه نیم فصل بد بودن.گلریدو سال پیششون هم عالی بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر