فهرست
قاب روز: دروازه پرسپولیس در لیگ پانزدهم/ لکانی!
قاب روز: دروازه پرسپولیس در لیگ پانزدهم/ لکانی!

قاب روز: دروازه پرسپولیس در لیگ پانزدهم/ لکانی!

آی اسپورت- از وحید طالب لو تا پرویز کریمی و رضا محمدی و  وحید طهماسبی، نام هایی بودند که به عنوان گلر دوم فصل  بعد سرخپوشان مطرح می شدند. سوشا مکانی اما هر بار این انتقال ها را به بن بست نزدیک می کرد. رابطه دوستانه سوشا با حامد لک اما سرانجام سردرگمی پرسپولیسی ها برای خرید یک دروازه بان دیگر در تابستان را به پایان رساند. گلر چند فصل اخیر تراکتورسازی، لیگ پانزدهم را در پرسپولیس خواهد بود.


حامد لک توی این سال ها، هرگز علاقه رنگی اش را پنهان نکرده است. او بارها توی مصاحبه های مختلف به پرسپولیسی بودن اعتراف کرده و چند بار نیز این علاقه را در ورزشگاه ها به نمایش درآورده است. او در هفته های پایانی فصل قبل آنقدر اشتباه کرد که تراکتوری ها حتی به عنوان گلر دوم نیز قراردادش را تمدید نکردند. با این وجود، این گلر خوش قد و قامت و پنالتی گیر، سابقه حضور در تیم ملی را نیز دارد و پیش تر، استعدادهای فراوانش را به رخ کشیده است.


لک و مکانی، زوج پرحاشیه دروازه پرسپولیس در فصل پیش رو خواهند بود. بازیکنانی که هر کدام سابقه حاشیه سازی در باشگاه های شان را داشته اند و بعید به نظر می رسد رفاقت شان، جلوی حواشی مربوط به دروازه پرسپولیس در فصل پیش رو را بگیرد. با هر اتفاقی، این حامد لک خواهد بود که به خاطر محرومیت مکانی، فصل را درون دروازه پرسپولیس آغاز می کند. آیا آن یک مسابقه، برای فیکس شدن این دروازه بان در طول فصل کافی خواهد بود؟


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-11 14:38:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر