فهرست
گزارش روز: ستاره‌های بی‌تیم/ همه ملی‌پوش‌ها
گزارش روز: ستاره‌های بی‌تیم/ همه ملی‌پوش‌ها

گزارش روز: ستاره‌های بی‌تیم/ همه ملی‌پوش‌ها

جواد نکونام و کریم‌انصاری‌فرد که به خاطر وضعیت مالی نامناسب اوساسونا از لالیگاB جدا شدند، دنبال تیمی متمول هستند. نکو با الشحانیه به توافق رسید و اگر قید سایپا را بزند، به زودی با این باشگاه قطری قرارداد امضا می‌کند. کریم هم همچنان به دنبال تیم می‌گردد.
حامد لک و محسن فروزان دو گلر مشهوری هستند که هنوز با تیمی قرارداد نبسته‌اند. البته فروزان با استقلال قرارداد دارد اما طرفین راضی به فسخ قرارداد شدند. لک هم با پرسپولیس مذاکرات جدی داشته اما هنوز تیمی خواهان فروزان نشده است.
بختیار رحمانی و سروش رفیعی دو بازیکن-سرباز فولادخوزستان بودند که در حال رایزنی با تراکتورسازی هستند. انتقال این دو بازیکن به تراکتورسازی قطعی است و فقط مسائل مالی باعث کند شدن روند مذاکرات شده.
قاسم دهنوی و رضا حقیقی به مانند چند فصل اخیر، در زمان پیش‌فصل بیشتر تو چشم هستند تا هنگامِ مسابقات. دهنوی با استقلال مذاکراتی را داشته اما به احتمال فراوان این صحبت‌ها فقط برای بالا بردن قیمتش است و دوست ندارد از ذوب‌آهن جدا شود. رضا حقیقی هم چند خانه کوچ می‌کند و از پدیده به سیاه‌جامگان می‌رود.
مهدی کیانی و محمد قاضی هم دو بازیکن پرحاشیه فصل قبل بودند. کیانی پس از بازی مقابل سپاهان مورد اتهام تماشاگران تبریزی قرار گرفت و دیگر رابطه خوبی با تونی هم ندارد. کیانی در حال رایزنی با کمالوند برای پیوستن به تیم همشهری است. قاضی هم از یکی-دو تیم پیشنهاد دارد. محمد مطمئنا بدون تیم نمی‌ماند اما با رفتاری که در چند فصل اخیر نشان داده، توفیقی هم در تیم جدیدش نخواهد داشت.
مسعود شجاعی و رضا قوچان‌نژاد هم هر از گاهی صحبت پرسپولیسی شدن‌شان مطرح می‌شود امات خیلی زود این شایعه را تکذیب می‌کنند و برای فصل آتی هم قصد دارند در باشگاه‌شان ادامه دهند. 
هاشم بیک‌زاده: بیچاره هاشم! هنوز تیمی با بیک‌زاده پای میز مذاکره ننشست. 
سیدجلال حسینی: سید هم دنبال بازارگرمی رفته. پول تو این سمت است. 

کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-11 15:59:34
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۲۶
همه تیم پیدا میکنند
جز هاشم آقا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر