فهرست
سناریوی تکراری برای جی لوید ساموئل
سناریوی تکراری برای جی لوید ساموئل

سناریوی تکراری برای جی لوید ساموئل


آی اسپورت- تمرینات استقلال پنج شش روزی است شروع شده اما خبری از ساموئل نیست تا اینکه عکسی از او منتشر می‌شود که نشان می‌دهد در استادیوم ویمبلی به همراه فرزندش بازی منچسترسیتی و ساندرلند را تماشا می‌کند!
این برای اولین بار نیست که ساموئل سر وقت در تمرینات حاضر نمی‌شود. شایعه قهر او از استقلال به‌خاطر دریافت نکردن حق و حقوقش از باشگاه به داستان تکراری تبدیل شده که شاید جذابیتش برای مخاطب را نیز از دست داده! زیاد عجیب نیست که استقلالی‌ها تعطیلات‌شان تمام شود و تمرینات خود را آغاز کنند اما خبری از جی لوید نباشد. ساموئل نشان داده هر وقت استقلالی‌ها در پرداخت پولش تعلل کنند وقتی به کشورش می‌رود، بازنمی‌گردد. این‌بار هم خیلی‌ها غیبت ساموئل را پای مشکلات مالی استقلال گذاشتند اما سرپرست این تیم نظر دیگری داشت. میرشاد ماجدی در این ارتباط گفت: «این بازیکن 4 ماه در ایران حضور داشت و به مرخصی نرفته بود، به همین دلیل از کادر فنی یک هفته مرخصی گرفت تا به دیدار خانواده‌اش برود.»
ماجدی در ادامه گفت: «ساموئل چهارشنبه شب به ایران می‌آید تا بتواند ما را در سفر به قطر همراهی کند.»
اما نکته قابل توجه این است در شرایطی که استقلالی‌ها در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنند تا مقابل حریف قطری شکست نخورند یکی از بازیکنان این تیم در استادیوم ویمبلی بازی تماشا می‌کند. وقتی ساموئل عکس حضورش در ورزشگاه را در صفحه فیس بوک منتشر کرد یکی از کاربران غیرایرانی چنین سوالی را پرسید: «آیا ساموئل نباید به‌جای حضور در انگلیس در تمرینات استقلال شرکت کند؟» این سوال بجا و منطقی است و به نظر می‌رسد پاسخ آن را باید مسوولان و کادر فنی استقلال بدهند. در شرایطی که تیم استقلال با مشکلات عدیده‌ای روبرو است و چند بازیکن کلیدی این تیم مشتری کلینیک نوروزی شده‌اند، ساموئل به‌جای حضور در اردوی استقلال در ورزشگاه ویمبلی چه‌کار می‌کند؟
این بی‌برنامگی شاید فوتبالی‌ها را به یاد اوایل فصل بیندازد، موقعی که تیم‌های دیگر در حال بدنسازی بودند سرمربی استقلال در آمریکا و فرهاد مجیدی در انگلیس به‌سر می‌برد! آنقدر تمرینات را دیر شروع کردند که در هر بازی نیمه دوم از نظر بدنی کم می‌آوردند. بعد هم مجبور شدند خودشان اعتراف کنند به دلیل شرایط بدنی بازیکنان، نیمه دوم نمی‌توانند ‌آنطور که باید و شاید خوب بدوند. سوال کاربری که از عکس منتشر شده ساموئل در صفحه فیس‌بوکش متعجب شده بجا است اما مثل تمامی موارد دیگر پاسخ آن را مسوولان استقلال نمی‌توانند بدهند!

مهدیه دریابیگی 

     
آی اسپورت
2014-03-06 13:52:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر