فهرست
گزارش روز: جمشیدیان با استقلال به قطر می‌رود؟
گزارش روز: جمشیدیان با استقلال به قطر می‌رود؟

گزارش روز: جمشیدیان با استقلال به قطر می‌رود؟


آی اسپورت- آندو تیموریان دستش شکست و به مدت یک ماه نمی‌تواند برای استقلال بازی کند، خبری که امیر قلعه‌نویی را بیش از پیش نگران کرد اما مجبور است این غیبت را تحمل کند. از طرفی ایمان مبعلی که برای کمک کردن به استقلال در بازی‌های آسیایی به این تیم آمده بود مصدوم شد و در تمرین‌های استقلال غایب است. هاشم بیک‌زاده هم بعد از بازی با ملوان و در حالی که استقلالی‌ها از بازگشت خسرو حیدری خوشحال بودند مصدوم شد و با وجود حضور در اردوی تیم ملی آسیب دیده است.

شرایط بازیکنانی که این روزها جزو مصدومان استقلال هستند باعث شد تا سراغ دکتر نوروزی برویم و از وضعیت جسمانی آسیب‌دیدگان بپرسیم. پزشک استقلال که پیش از این از فشردگی مسابقات لیگ گلایه داشت این بار هم صحبت‌هایش را با گلایه از این فشردگی آغاز کرد: «متاسفانه به دلیل فشردگی مسابقات فصل گذشته و اردوهای تیم ملی فرصت مناسبی برای ایجاد قوای فیزیکی و بدنسازی برای بازیکنان وجود نداشت و فکر می‌کنم امسال کادر پزشکی استقلال سال بسیار سختی را پشت سر گذاشت و مصدومان زیادی داریم.»

نوروزی در ادامه می‌گوید: «هر تیمی برای آماده‌سازی در سه مقطع ابتدا، اواسط فصل و انتهای آن نیاز به بدنسازی برای تجدید قوای جسمانی بازیکنانش دارد ولی متاسفانه امسال این شرایط برای تیم ما مهیا نبود و در جایی دست کادر فنی آنقدر خالی شد که مجبور بود از بازیکنی که باید به او استراحت می‌داد استفاده کند و ما در طول فصل با چنین مشکلاتی مواجه بودیم.»

پزشک استقلال در ادامه در مورد وضعیت ایمان مبعلی می‌گوید: «این بازیکن در بازی مقابل الشباب از ناحیه مچ پا دچار آسیب‌دیدگی شد اما پس از تمرین‌ها و فیزیوتراپی که برای او در نظر گرفتیم مشکلش حل شد و می‌تواند استقلالی‌ها را همراهی کند.» بخش دیگر صحبت‌های دکتر نوروزی به وضعیت بیک‌زاده اختصاص دارد. نوروزی در این زمینه می‌گوید: «با توجه به وضعیت نامناسب زمین ورزشگاه تختی انزلی، بیک‌زاده از ناحیه عضله‌ای که به لگن او مرتبط است مصدوم شد ولی دو روز پیش با گرفتن ام‌آر‌آی از این بازیکن تست گرفتیم و از همین رو این بازیکن به احتمال فراوان در دیدار با الریان قطر می‌تواند برای دقایقی بازی کند.»

پزشک استقلال وضعیت جسمانی آندو را اینطور توصیف می‌کند: «آندو در جریان بازی با الشباب از همان  ناحیه‌ای مصدوم شد که پیش از این بازی در تیم ملی آسیب دیده بود، به همین خاطر تحت عمل جراحی قرار گرفت. طبق صحبتی که با جراح آندو داشتم دو تا سه هفته دیگر به میادین باز می‌گردد البته برای دستان او محافظ مخصوص فلزی تهیه شده تا از این محافظ استفاده کند.»

     
آی اسپورت
2014-03-06 13:54:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر