فهرست

پراندلی: میزان آمادگی تیمم شرم آور بود

آی اسپورت-مردان پراندلی  با تک گل پدرو شکست خوردند و این سرمربی از عملکرد بازیکنانش به هیچ وجه راضی نبود.

وی در مصاحبه با Rai Sport گفت: "در حال حاضر، میزان آمادگی بازیکنانم در مقایسه با اسپانیا شرم‌آور است. باید به سختی کار کنیم، برای بازی با سرعت بالا باید دوندگی را بالا ببریم.

می‌خواستیم دیوار دفاعی حریف را شکست دهیم. در طول بازی هیچگاه موفق به این کار نشدیم زیرا از نظر بدنی آماده نبودیم. از بازیکنانم انتظار همچین سطح پایین بدنی را نداشتم.

گابریل پالتا که قبلا برای تیم ملی زیر 20 سال آرژانتین به میدان رفته بود، دیروز اولین بازیش برای تیم اصلی ایتالیا را انجام داد.

پراندلی اذعان داشت که از این بازی دوستانه برای امتحان ترکیب های مختلف استفاده کرده و همچنین از بازی خوب پالتا تعریف کرد.

وی گفت: "دربازی‌های دوستانه، من مواردی را ارزیابی می‌کنم که شاید به ذهن شما هم نرسد.

خط هافبک، که در سالهای گذشته نقطه اتکای ما بود، باز هم خوب کار کرد.

در حال حاضر با این سطح آمادگی بدنی، غیر ممکن است که بین بازیکنان ما و اسپانیا مقایسه ای انجام شود. آنها همیشه توپ را از ابتدا در اختیار دارند.

پالتا شروع خوبی داشت و آلسیو سرکی نیز خوب کار کرد."

پالتا ی 28 ساله از اینکه در اولین بازی ملی اش شکست خورد ابراز نا‌امیدی کرد و گفت: "خوشحالم که اولین بازیم را انجام دادم ولی از نتیجه ناراحتم.از روز دوشنبه با باقی تیم بر خوردم و هماهنگ شدم و آنها استقبال گرمی از من کردند.اصلیت من ایتالیایی است و خانواده ام اهل کاتانزارو هستند."

     
آی اسپورت
2014-03-06 14:33:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر