فهرست
اتفاق روز: پایان کار تراکتور در بازار داخلی
اتفاق روز: پایان کار تراکتور در بازار داخلی

اتفاق روز: پایان کار تراکتور در بازار داخلی

آی اسپورت- امضای قرارداد با مهرداد طهماسبی، گلر موفق فصل گذشته صبای قم آخرین خرید داخلی این فصل باشگاه تراکتورسازی را رقم زد. مدیرعامل این باشگاه امروز تاکید کرد که کار تیمش در بازار نقل و انتقالات تمام شده و تنها به دنبال جذب چند مهره خارجی برای تیم است.

پایان ماجرای معافیت ها با حضور ستاره های سرباز در تراکتورسازی، کمک زیادی به بسته شدن این تیم در تابستان کرد. آن ها در خط دفاع و به ویژه خط هافبک، صاحب ستاره های ویژه ای شدند اما هنوز در خط حمله نتوانسته اند خلا ادینیو و فرشاد احمدزاده را به خوبی پر کنند. در تراکتور نیز درست مثل استقلال و پرسپولیس، خریدهای خارجی روزهای پیش رو تا حدود زیادی تعیین کننده خواهند بود. در واقع این سه تیم برای نزدیک شدن به نفت و سپاهان، چاره ای به جز خرید چند بازیکن با کیفیت خارجی پیش روی خود نمی بینند.

کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-12 15:49:08
نظر دهید
۴ نظر
کریمی
يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۳۲
آقای عباسی ما تمدید با احمد کامدار و شیروند رو خاستاریم. به هر صورت
سیدتراختور
يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۳۴
سلام اقایون لطفا در کار مدیریت دخالت نکنن اقای عباسی خودشون بلدن چیکار کنن

پ
رضا
يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۴۲
لطفا تراختور ما رو به استقلال و پرسپولیس نچسبون
-
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۶
تا اینجای کار تنها بازیکنی که با قرارداد به تراکتور آمده طهماسبی است و به احتمال زیاد بازیکن داخلی دیگری به تیم اضافه نخواهد شد و مدیریت تراکتور اعلام کرده که بازیکنان سرباز بدون هزینه به این تیم اضافه شده اند پس در آنصورت بازیکنان خارجی که احیانا جذب خواهند شد باید با کیفیت بالا باشند در غیر اینصورت یا این اقایان بودجه تراکتور را بالا خواهند کشید یا برای آنها کلمه مدیریت مفهومی ندارد و میخواهند با احساسات طرفداران تیم بازی کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر