فهرست
مسلمان: حساسیت فصلی دارم و پماد استفاده می‌کنم
مسلمان: حساسیت فصلی دارم و پماد استفاده می‌کنم

مسلمان: حساسیت فصلی دارم و پماد استفاده می‌کنم

محسن! چرا چشمان تو این‌قدر پف کرده و متورم شده است؟(با کمی دلخوری) من نمی‌دانم چرا دوستان رسانه‌ای عکس من با این شکل را بزرگ چاپ کردند. از شما خواهش می‌کنم لطفاً عکس بزرگ مرا چاپ نکنید!
نگفتی چرا چشمان تو این طوری شده؟حساسیت فصلی است. معمولاً این موقع سال با مشکل چشمی مواجه می‌شوم. چشمانم متورم و قرمز می‌شود و چیز خاصی نیست.
به پزشک مراجعه کردی؟بله، اتفاقاً پماد مخصوصی هم داده که مشغول استفاده از آن هستم. احتمالاً تا یک ماه دیگر چشمانم کاملاً خوب می‌شود.
جوری چشمان تو قرمز شده که تصور کردیم جوشکاری کردی یا به جوشکاری مستقیم خیره شدی.(می‌خندد) نه بابا! یک حساسیت فصلی موقت است که خوب می‌شود.
بالاخره پرسپولیسی شدن تو قطعی شد یا اینکه...ان‌شاءا... که مشکل خاصی نیست. مسئولان ذوب‌آهن لطف کرده و به من اطمینان دادند که مشکلم را حل می‌کنند.
ولی شنیدیم قرار است پول رضایتنامه‌ات را خودت بدهی.مهم نیست! اجازه بدهید در این رابطه بعد از سفر مجدد به اصفهان و بازگشت به تهران پاسخگو باشم.
چرا این‌قدر کم‌مصاحبه شدی؟ جواب تلفن خبرنگاران را نمی‌دهی.از همه دوستان خبرنگار عذرخواهی می‌کنم. می‌دانم به من و پرسپولیس لطف دارند و می‌خواهند اخبار دقیقی منتشر کنند اما اجازه بدهید هر زمان شرایطم در پرسپولیس صد درصد OK شد، مصاحبه کنم. نمی‌خواهم بی‌دلیل وارد حاشیه شوم و لطفاً شما هم به من کمک کنید.
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-12 14:26:15
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۵۴
نفاز هم بریزی خوب میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر