فهرست
آشتی‌کنان در ولنجک/ طالب‌لو: من و رحمتی گذشـته را خاک کردیم!
آشتی‌کنان در ولنجک/ طالب‌لو: من و رحمتی گذشـته را خاک کردیم!

آشتی‌کنان در ولنجک/ طالب‌لو: من و رحمتی گذشـته را خاک کردیم!

آی اسپورت-  با توجه به اختلافات عمیق میان این دو دروازه‌بان که حتی در تمرین استقلال هم زورکی با یکدیگر آشتی کردند، کمتر کسی منتظر بود به این زودی‌ها رحمتی و طالب‌لو را کنار هم ببیند اما با پادرمیانی یک دوست مشترک، رحمتی و طالب‌لو در این رستوران که نزدیک محل سکونت وحید است، مقابل هم نشستند و به دلخوری‌ها پایان دادند. به گفته یکی از پرسنل این رستوران، طالب‌لو که در مجاورت رستوران زندگی می‌کند، گاهی اوقات همراه همسرش برای صرف غذا به آنجا می‌آید و اغلب مشتری‌های ثابت رستوران به دیدن او عادت دارند اما این بار مشتریان و پرسنل رستوران با دیدن طالب‌لو و رحمتی کنار هم شوکه شدند اما چه شد که طالب‌لو و رحمتی تصمیم گرفتند این بار نه از سر ناچاری و با تمایل قلبی آشتی کنند؟! گویا بعد از آنکه طالب‌لو در مصاحبه‌ای تازه از رفع کدورت‌ها میان خودش و رحمتی حرف زد و برای آشتی با سیدمهدی چراغ سبز نشان داد، با پادرمیانی یک دوست مشترک، رحمتی و طالب‌لو با هم در ولنجک قرار ملاقات می‌گذارند و بعد از بیان حرف‌هایی که در دل‌شان مانده بود، این بار «واقعی» آشتی می‌کنند. این آشتی همان‌طور که پرویز مظلومی ‌گفت، بهترین خبر برای استقلالی‌هاست چون راه حاشیه‌سازی را به روی مخالفان استقلال می‌بندد.
با سیدمهدی رحمتی کجا رفته بودید؟رستورانی حوالی ولنجک بود که با یکدیگر نشستیم و ساعتی صحبت کردیم.
یعنی پس از این آشتی‌کنان دیگر هیچ مشکلی بین شما وجود ندارد؟قبل از آن هم مشکل خاصی نداشتیم. با هم تمرین می‌کردیم و...
اینکه شما دو نفر آشتی کردید، اتفاق خوبی بود اما قبول کن مشکلاتی وجود داشت و حتی شما دو نفر سلام و علیک هم نمی‌کردید؟!(می‌خندد) هرچه بود، تمام شد و رفت. من و مهدی رحمتی همه کدورت‌های گذشته را خاک کردیم و تصمیم گرفتیم به خاطر استقلال بیش از گذشته رفاقت کنیم.
قرار بود بازیکنان استقلال در اردوی کردان کرج شما را آشتی بدهند. درست است؟بچه‌های استقلال بابت ما دو تا خیلی ناراحت بودند. می‌دانم دوست داشتند روابط ما بهتر شود. آرش، حنیف و بقیه هم هر از گاهی صحبت‌هایی با من داشتند و به هر حال قسمت بود به این شکل به قول شما آشتی کنیم و جلوی حاشیه‌های بعدی را بگیریم.
چه کسی وساطت کرد تا شما دو نفر روبه‌روی هم بنشینید؟راستش را بخواهید، این پیشنهاد میثم رحمانی همکار شما بود که جا دارد از زحمات او هم تشکر کنم.
(به شوخی) حالا شما فوتبالیست‌ها باز هم می‌گویید خبرنگاران به دنبال دعوا انداختن بین بازیکنان هستند؟ دیدی خبرنگاران می‌توانند بساط آشتی‌کنان هم پهن کنند و جلوی حاشیه‌ها را بگیرند؟ما کی پشت سر خبرنگاران حرف زدیم؟! (با خنده ادامه می‌دهد) دست میثم رحمانی و همه خبرنگاران زحمتکش درد نکند. من می‌دانم شما هم شغل بسیار سختی دارید.
(باز هم شوخی می‌کنیم) حالا این آشتی‌کنان قرار است تا کی ادامه پیدا کند؟هدف ما موفقیت استقلال است. هم من و هم رحمتی به این نتیجه رسیدیم که ممکن است اختلافات ما خدای ناکرده به تیم لطمه بزند و به همین خاطر تصمیم گرفتیم همه چیز را دور بریزیم.
راستی روبوسی هم کردید؟!امان از دست شما! بله، روبوسی هم کردیم تا باور کنید آشتی ما به خوبی و خوشی انجام شده است.
قطعاً حرف‌های زیادی هم بین شما رد و بدل شده است. این‌طور نیست؟صددرصد، گلایه‌هایی داشتیم که اگر اجازه بدهید به رسم امانت نزد خودمان بماند.
ولی خیلی‌ها می‌دانند سیدمهدی رحمتی بابت دست ندادن تو با او در بازی با پیکان شاکی است و...اتفاقاً به خود رحمتی هم گفتم که من آدم دورویی نیستم. آن مقطع از او دل‌چرکین بودم و نمی‌خواستم الکی با مهدی دست بدهم.
پس در این رابطه حق با رحمتی بود، نبود؟به او گفتم که خودم را در شرایطی قرار دادم تا با مهدی روبه‌رو نشوم و...
نپرسید دلیلش چه بود؟چرا، گفتم که من دل و زبانم یکی است. آن روز دلخور بودم و حالا این‌طوری نیستم. به هر حال گذشته‌ها گذشته و از شما رسانه‌ها هم می‌خواهم به ما و استقلال کمک کنید تا فصل بدون حاشیه‌ای را پشت سر بگذاریم.
راستی برخی شایعات حکایت از آن دارد که رحمتی یکسری شرط و شروط از جمله جدایی تو از استقلال گذاشته است. در این رابطه صحبتی نکردید؟مهدی قسم خورد هیچ شرطی برای استقلال نگذاشته است و من هم این حرف او را باور دارم. لطفاً شما هم قید شایعات، زمزمه‌ها، حرف و حدیث‌ها و بعضی‌ها را بزنید! (با صدای بلند می‌خندد و خداحافظی می‌کند).
     
آی اسپورت
2015-07-12 14:22:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر