فهرست
چهره روز: یعقوب کریمی؛ استعدادِ بلاتکلیف
چهره روز: یعقوب کریمی؛ استعدادِ بلاتکلیف

چهره روز: یعقوب کریمی؛ استعدادِ بلاتکلیف

آی اسپورت- بهترین روزهای فوتبال یعقوب کریمی، در لباس باشگاه نفت تهران سپری شدند. او به عنوان یک پدیده خوش آتیه به فوتبال ایران معرفی شد و کمی بعد در تیم ملی ب در رقابت های غرب آسیا نیز به سادگی بازیکنان مقابل را از پیش رو برداشت تا مورد توجه باشگاه های زیادی قرار بگیرد. این محصول آکادمی استقلال، با پرسپولیس به توافق رسید و با سپاهان قرارداد رسمی امضا کرد. شماره 88 طلایی ها اما برای یعقوب خوش یمن نبود و او هرگز نتوانست در این باشگاه خوش بدرخشد. سپاهانی ها البته از او ناامید نشدند و تصمیم گرفتند این بازیکن را به استقلال قرض بدهند. انتقالی که کریمی را در مسیر احیا شدن قرار داد.

یعقوب فصل نسبتا خوبی در استقلال داشته و پرویز مظلومی برای لیگ پانزدهم روی او حساب باز می کند. با این وجود سپاهانی ها حاضر نیستند این مهره را به سادگی و بدون دریافت هزینه ای قابل توجه از دست بدهند. با توجه به مبلغ سنگین رضایتنامه نفت، خرید یعقوب بیش از یک میلیارد تومان برای سپاهان هزینه داشت و این آخرین سال قرارداد این بازیکن با باشگاه اصفهانی است. 

کشمکش میان استقلال و سپاهان بر سر یعقوب، تاثیر مثبتی روی آینده این مهره ندارد. یک هفته از جلسه تمرینی هر دو تیم می گذرد و او هنوز هم به عضویت هیچ کدام از دو تیم درنیامده است. به نظر می رسد استقلال و سپاهان، باید هر چه سریع تر تصمیم نهایی را درباره او بگیرند. چرا که کریمی در صورت از دست دادن روزهای طلایی بدنسازی، دیگر نخواهد توانست به عنوان یک مهره کارآمد به آبی های تهران و یا طلایی های اصفهان کمک کند. باشگاه هایی که باید پیش از اردوی نیم فصل این بازیکن را از بلاتکلیفی نجات بدهند.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-12 14:22:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر