فهرست
پیش‌بازی جام جهانی ساحلی؛ پس از اسپانیا،‌برزیل را هم می‌بریم؟
پیش‌بازی جام جهانی ساحلی؛ پس از اسپانیا،‌برزیل را هم می‌بریم؟

پیش‌بازی جام جهانی ساحلی؛ پس از اسپانیا،‌برزیل را هم می‌بریم؟

آی اسپورت- ایران در نخستین دیدار خود در این پیکارها در یک دیدار نزدیک و حساس از سد اسپانیا نایب‌قهرمان دوره قبل گذشت و این تیم را با نتیجه 6 بر 5 شکست داد. با این پیروزی امیدهای شاگردان مارکو اوکتاویو برای صعود زیاد شده و حتی در صورت شکست احتمالی در بازی امشب نیز، همچنان ایران از شانس بالایی برای صعود برخوردار است.
انگیزه‌های ایران مقابل قدرت فوتبال ساحلی دنیاتیم برزیل که در دوره قبلی عنوان سومی را از آن خود کرد، از قدرت‌های فوتبال ساحلی دنیا به حساب می‌آید و تیم ایران قطعاً کار دشواری در مصاف با این تیم دارد. جدا از اینکه این بازی برای ما به خاطر صعود کردن حائز اهمیت است، جنبه انتقامی هم دارد چرا که برزیلی‌ها در مرحله گروهی دوره قبل 4 بر یک تیم کشورمان را شکست دادند. البته با توجه به اینکه سرمربی تیم ملی ساحلی ایران، برزیلی است، قطعاً اوکتاویو برنامه‌هایی برای مقابله با این تیم قدرتمند دارد. از سوی دیگر ایران پیش از حضور در این رقابت‌ها اردویی 10 روزه را در برزیل برپا کرد و در طی این اردو 5 بازی تدارکاتی هم انجام داد که این مهم هم می‌تواند در بازی امشب به سود ایران باشد.
پیروزی پرگل برزیلتیم برزیل که همراه با مکزیک، اسپانیا و ایران در گروه سوم قرار دارد، در نخستین بازی خود در این پیکارها تیم مکزیک را 5 بر یک شکست داد تا در صدر گروه سوم و بالاتر از ایران قرار بگیرد.
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-12 14:30:00
نظر دهید

۱ نظر
Gatab City
يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۱
این دوره ایران رو سکو میره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر