فهرست
مدافع نفتچی در تراکتورسازی: برزیلی یک متر و نود سانتی!
مدافع نفتچی در تراکتورسازی: برزیلی یک متر و نود سانتی!

مدافع نفتچی در تراکتورسازی: برزیلی یک متر و نود سانتی!

آی اسپورت - مدافع برزیلی مورد نظر تونی برای حضور در تمرینات و قرارداد با تراکتورسازی، به زودی به اردوی این تیم اضافه می‌شود. نام این مدافع «کاردوسو» است. با توجه به خصوصیاتی که تا امروز از او در رسانه‌ها منتشر شده به نظر می‌رسد این کاردوسو، کارلوس کاردوسو مدافع فصل پیش نفتچی آذربایجان باشد. بازیکن یک متر و نود سانتی‌متری که باید جای دوس سانتوس را پر کند. کاردوسو فصل پیش 26 بازی برای نفتچی انجام داد که در 25 بازی، یکی از یازده بازیکن اصلی تیمش بود. نفتچی فصل را در رده چهارم لیگ آذربایجان تمام کرد. کاردوسو اولین بازیکن از لیست خارجی‌هایی است که تونی از باشگاه خواسته حتما با آن‌ها قرارداد ببندند.
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-12 15:30:08
نظر دهید

۲ نظر
میرحامد
يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۳
اصلا بازیکن خوبی نیست، خوش هوا خیلی بهتره سرعتش کمه دریبل پذیره، دفاع مطمئنی نیست در کل، قرار نیست، دفاع وسط تراختور باید مطمئن باشه،
یوسف سیدی
يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۵۶
بابا اینا همش شایعه هست. فک نکنم درست باشه. هیچ کس از بازیکنای خارجی مد نظر تونی خبر نداره. تا تیم ترکیه نره و اونا تمرینات تراکتور نیان مشخص نمیشه. شما ها نقد رو ول کردین دنبال نسیه هستین. به باشگاه فشار بیارین تا با کامدار و کیانی و شیروند تمدید کند. خارجی ها رو ما نمیشناسیم که انشاالله بعد اینکه اومدن مشخص میشوند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر