فهرست

دفاع اولیور بیرهوف از مسوت اوزیل

آی اسپورت- اولیور بیرهوف به عملکرد تماشاگران در دیدار شب گذشته آلمان مقابل شیلی واکنش نشان داد و سوت های اعتراض آمیز آن ها در هنگام تعویض اوزیل را غیر قابل درک عنوان کرد.

مسوت اوزیل بازیساز باشگاه آرسنال در ابتدای دیدار دوستانه شسب گذشته جایزه بهترین بازیکن سال گذشته میلادی را دریافت کرد او پاس گل پیروزی بخش ژرمن ها را پس از تحمل فشار دقایق اول شیلی برای گوتسه ارسال کرده بود.

اما او در هنگام خروج از زمین مسابقه در دقیق 89 با سوت های اعتراض آمیز هواداران مواجه شد که مدیر تیم های ملی آلمان این حرکت تماشاگران را غیر قابل درک خواند.

بیرهوف در گفتگویی با اشپیگل در این مورد می گوید:" در زمانیکه ما 1 بر 0 جلو بودیم نمی توانم سوت های اعتراض آمیز را درک کنم واقعا افسوس خوردم که بازیکنی مانند مسوت اوزیل اینقدر تنها باشد."

شاگردان یوآخیم لوو در دیدار دوستانه مقابل شیلی تحت فشار شدید در زمین خود حبس شده بودند و تماشاگران حاضر در استادیوم پس از شنیدن سوت پایان بازی با سوت های اعتراض آمیز به تمام تیم نارضیاتی خود را اعلام کردند.


لوو پس از این دیدار اعتراف کرد که تیم آمریکای جنوبی در نیمه دوم به وضوح از آلمان بهتر بود و فیلیپ لام نیز از شانسی بودن این پیروزی اشاره کرد او اعتراض هواداران را به این نمایش بازیکنان کاملا صحیح دانست. او به شبکه تلویزیونی ای آر دی گفت:" هواداران بلیط تهیه کرده بودند تا عملکرد بهتری از ما را شاهد باشند. تیم نیاز به کارهای بیشتری در آینده دارد و همه ی ما از آن آگاهیم."
     
آی اسپورت
2014-03-06 15:17:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر