فهرست

محمد نوری و فراموشی لیست مازاد فصل گذشته

آی اسپورت- محمد نوری هم مانند اکثر بازیکنانی که راهی تیم‌های متمول حاشیه خلیج فارس می‌شوند در مورد دلیل جدایی‌اش از مسائل و مشکلاتی که او را مجبور به جدایی کرد و بعدا راجع به آنها صحبت خواهد کرد می‌گوید! البته علاوه بر این حرف‌های کلیشه‌ای بخش دیگری از حرف‌های کاپیتان فصل گذشته قرمزها جالب است. او می گوید:«هر سال جزو اولین نفراتی بودم که باب مذاکره برای تمدید قرارداد با من باز می شد و در دو فصل گذشته نیز به عنوان کاپیتان این مساله رعایت می شد و من هم به احترام هواداران و پیراهن پرسپولیس همیشه تلاش می کردم اتفاقی رقم بخورد که به نفع تیم باشد اما در این فصل ناچار شدم از تیم جدا شوم.»
مثل این که ذوق‌زدگی زیاد باعث شده نوری فراموش کند که او فصل گذشته در لیست مازاد پرسپولیس قرار داشت و بعد از این که بحث رفتنش به استقلال پیش آمد مسولان تیم ،دایی را راضی کردند تا او بماند.یعنی او آخرین نفری بود که وضعیتش در پرسپولیس مشخص شد نه اولین نفر.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-12 19:06:49
نظر دهید

۱ نظر
میرحامد
يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۳۰
بیاین خودمونو با تعصب بازیکن فریب ندیم و فقط از فوتبال لذت ببریم با برد و باختش، مثلا احمدزاده پارسال میگفت، اصلا من پرسپولیسو نمی شناسم و تا آخر عمر تو تراکتور میمونم امسال یهو کلا عوض شد، فقط از فوتبال لذت ببریم، طارمی ام تا کویتی ها نخواستنش برگشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر