فهرست
درباره طارمی؛ منفورشدن در کوتاه‌ترین مدت
درباره طارمی؛ منفورشدن در کوتاه‌ترین مدت

درباره طارمی؛ منفورشدن در کوتاه‌ترین مدت

آی اسپورت - مهدی طارمی فاصله عشق تا نفرت را خیلی سریع طی کرد. از روزی که به‌عنوان بازیکن تعویضی در داربی به میدان آمد تا زمانی که سیبل فحاشی طرفداران شد فاصله زیادی نبود. رفت و برگشت پرحاشیه او از ترکیه سرانجامی جز محرومیت برای پرسپولیس نداشت. اتفاقی که او از آن به‌عنوان خیریت نام برد اما باعث شد پرسپولیس روزهای سختی را پشت سر بگذارد.
   
منفور و خوش اقبال
مهدی طارمی را حالا می‌توان از منفورترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس دانست. آقای گل دو فصل پیاپی که شاید روزهایی می‌شد محبوبیت او را با بازیکنانی مانند کریم باقری و رضا شاهرودی مقایسه کرد این روزها سعی می‌کند زیاد خودش را نشان ندهد تا از ناسزا و نفرین هواداران پرسپولیس در امان باشد. هرچند که طارمی هنوز هم خیلی خوش شانس است که پرسپولیس در غیبت او و با محرومیتی که یک سر داستانش بوده، توانسته نتایج درخشانی بگیرد تا زیاد ماجرای طارمی به چشم نیاید.
 
از خانم بازیگر تا ژوله
طارمی بعد از جدایی از پرسپولیس هم حاشیه‌ها را رها نکرده. از عکس جنجالی و شایعه ارتباط او با یک خانم بازیگر گرفته تا توهین او و سردار آزمون به یک طنزنویس(امیرمهدی ژوله) به‌خاطر یک پست شوخی در اینستاگرام. این در شرایطی است که طارمی به واسطه دوستی با آزمون بارها حتی جواب انتقادهای هواداران تیم ملی از آزمون را هم داده است.
   
طارمی را بر نگردانید
پرسپولیس حالا در آستانه باز شدن پنجره نقل و انتقالات خود قرار دارد و هواداران پرسپولیس بی‌صبرانه منتظر پایان نیم فصل هستند. به همین دلیل در روزهای گذشته شایعات زیادی در مورد بازگشت بازیکنانی مانند رامین رضاییان، فرشاد احمدزاده و طارمی به پرسپولیس به گوش رسید. در این شرایط اما جالب آنجا بود که به جز رضاییان که مشخص بود با نظر برانکو از تیم کنار گذاشته شده، هواداران پرسپولیس از مدیران باشگاه خواسته‌اند هرگز با بازگشت طارمی موافقت نکنند.

بی‌اعتنایی به پرسپولیس
مهاجم سابق سرخپوشان در پایان بازی برابر بولیوی زمانی که با سؤالی مربوط به پرسپولیس مواجه شد ترجیح داد بگوید که فقط در مورد تیم ملی صحبت می‌کند و در مورد موضوع دیگری حرف نمی‌زند. البته تنها اعلام کرد که امیدوار است پرسپولیس قهرمان آسیا شود. جالب اینکه این صحبت‌های طارمی خیلی زود در فضای مجازی بازخورد داشت و هواداران پرسپولیس خطاب به این بازیکن اعلام کردند که درباره پرسپولیس فکر نکند.
 
هشتگ پارگی‌رباط
مهدی طارمی سه‌شنبه شب در پایان بازی برابر بولیوی زمانی که قصد داشت از هتل خارج شود با هوادارانی روبه‌رو شد که قصد داشتند با بازیکنان تیم ملی عکس بگیرند. نکته عجیب اما اینکه هواداران با دیدن طارمی یکصدا و در کمال تعجب فریاد می‌زدند که امیدواریم رباط پاره کنی و مصدوم شوی. موضوع جالب‌تر اینکه این برای نخستین بار نیست که این اتفاق برای طارمی افتاده و روزهای گذشته هم در فضای مجازی هواداران پرسپولیس آرزوی مصدومیت مهاجم سابق‌شان را داشته‌اند. به‌نظر می‌رسد که این موضوع حالا به هشتگی مشترک در بین سرخ‌ها تبدیل شده باشد.

همشهری ورزشی

۲۶ ۲  
آی اسپورت
2018-10-19 00:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
pers
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۳۶
حالمونو بهم میزنن این افراد مهدی طارمی هر چقدر هم اشتباه داشته لایق این برخوردها نیست ..به شما چه ربطی داره طارمی بیاد پرسپولیس یا نه مگه شعارتون هر چی برانکو بگه نبود..بس کنید این رفتار مضحک و احمقانه رو
۵
pers
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۱
برانکو و سید جلال و کریم باقری میگن طارمی تو محرومیت مقصر نبوده ولی لیدرای دوزاری که کانال های تلگرامی و پیجای اینستاگرامی رو میگردونن فقط طارمی رو میزنن بسه دیگه این همه نفرت پراکنی و توهین ...بزرگترین تنبیه طارمی برای اشتباهاتش اینه که بیخیالش بشیم ولی ی جوون رو اینطور نابود نکنید..باعث رفتارای امروز این آقا ما هوادارا هستیم ما بودیم که تا آسمون بردیمش بالا و با ی موقعیت خراب کردن کشیدیم پایین ..
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر