فهرست
گزارش روز: گوندوگان بدنبال کورسوی امید
گزارش روز: گوندوگان بدنبال کورسوی امید

گزارش روز: گوندوگان بدنبال کورسوی امید

آی اسپورت- 204 روز از مصدومیت ایلکای گوندوگان می گذرد و او هنوز هم برای بازگشت به میادین با اما و اگر روبرو است مشکلات عصبی و تحت فشار بودن نخاع ظاهرا هر روز بدتر می شود تا این هافبک 23 ساله حتی برای رسیدن به جام جهانی هم نگران روزهای آینده باشد.
آخرین باری که هواداران فوتبال او را در زمین دیدند به 14ام اوت 2013 در دیدار دوستانه ی آلمان پاراگوئه باز می گردد که او پس از گلزنی در این دیدار در برخورد با یکی از بازیکنان پاراگوئه با کمر زمین بیاید و سپس زمین بازی را ترک کند.
بعدها مشخص می شود که گوندوگان در اثر برخورد با التهاب در انتهای مهره های ستون فقرات خود مواجه شده است. از آن زمان گاهی اوضاع برای او بهتر شد و به دویدن های آرام و تمرینات انفرادی در سالن ادامه داد اما پیشرفتی قابل ملاحظه بدست نیامد.
باید به شک و تردیدهای لوو هم در آستانه ی جام جهانی حق داد او در مورد گوندوگان می گوید:" با او تماس تلفنی برقرار می کنم صحبت های او تا حدی مثبت هستند اما دوباره اتفاق جدیدی می افتد. من برای بهبود او امیدوارم اما آیا او بتواند در ادامه فصل به آمادگی کامل برسد در این مورد کمی نگران هستم."
گوندوگان در مصاحبه ی ماه فوریه خود با مجله بیلد می گوید:" یک مرحله دشوار در زندگی من است بدترین لحظه در طول زندگی ام اینکه بخواهم به روشنایی انتهای تونل برسم!."
گوندوگان تابستان 2015 قراردادش با باشگاه دورتموند به پایان می رسد او هم اکنون مشتری های متمولی همچون بارسا، رئال، بایرن، منستر دارد اما اینکه آن ها حاضرند مبلغ 20 میلیون یورو را برای جذب بازیکن مصدوم پرداخت کنند علامت سوال باقی خواهد گذاشت؟
     
آی اسپورت
2014-03-06 17:20:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر