فهرست
گزارش روز: نیمه خالی لیوانِ تراکتورسازی
گزارش روز: نیمه خالی لیوانِ تراکتورسازی

گزارش روز: نیمه خالی لیوانِ تراکتورسازی

آی اسپورت- تا به اینجای تابستان، نظامی بودن امتیاز بسیار مثبتی برای باشگاه تراکتورسازی بوده است. آن ها با بهره بردن از همین امتیاز، موفق شده اند ستاره های سرباز لیگ برتر را جذب کنند و بدون نیاز به مذاکرات طولانی و هزینه های نجومی، پرستاره ترین ترکیب همه این سال های باشگاه را ساخته اند. جذب تعداد زیادی بازیکن-سرباز اما مصائب خاص خودش را نیز دارد. مصائبی که درست پیش از آغاز اردوی پیش فصل تراکتورسازی در ترکیه کلید خورده اند.


قرمزهای تبریز برای خارج کردن بازیکنان تازه وارد تیم شان از ایران با مشکل روبرو شده اند و این موضوع می تواند موجبات لغو اردوی تیم در ترکیه را فراهم بیاورد. تراکتورسازی وقت زیادی برای سروسامان دادن به وضعیت خروجی مهره هایش نداشته و حالا ممکن است تیم تونی مجبور شود از همه برنامه  ریزی های اردوی ترکیه چشم بپوشد و این هفته را نیز در تهران تمرین کند. تا به اینجای تابستان، نظامی بودن امتیاز بسیار مثبتی برای تراکتورسازی بوده است اما از اینجا به بعد، آن ها باید با چالش های در اختیار داشتن تعداد زیادی سرباز در ترکیب شان نیز کنار بیایند.


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-13 14:29:49
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۰
این فصل سوراختور قهرمانه شک نکنید! کم مونده بگن با 20 امتیاز مثبت بازیهای سوراختور برگزار بشه کاری نمونده که دیگه برای اینها انجام ندهند
یوسف
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۴۱
یعنی چی؟ بازیکن دادن تو لیگ بازی شون بدیم؟ پس تو آسیا قراره با هفت نفر بازی کنیم؟؟ خیلی مسخرست! خواهشا اینو پیگیری کنین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر