فهرست
نقش ویژه داریوش و وریا؛ پادشاهی در سمت راست
نقش ویژه داریوش و وریا؛ پادشاهی در سمت راست

نقش ویژه داریوش و وریا؛ پادشاهی در سمت راست

آی اسپورت- داریوش شجاعیان و وریا غفوری از همان دقایق بازی نشان دادند استقلال برای هجوم به سمت چپ الهلال برنامه دارد. تلاش ویژه این زوج در نهایت کلافگی خط دفاعی الهلال را به همراه داشت تا استقلال و شفر به آنچه می‌خواستند برسند. استقلال از همان دقایق ابتدایی بازی نشان داد که برنامه ویژه‌ای برای سمت چپ خط دفاع الهلال دارد. بعد چند حمله در همان دقایق شروع بازی که پشت مدافع سمت چپ عربستانی‌ها را نشانه گرفته بود و اتفاقا با موفقیت هم موقعیت‌هایی برای آبی‌پوشان فراهم کرد مشخص شد که شفر راه ضربه زدن به حریف را می‌داند و اتفاقا بازیکنان مناسبی هم برای این ضربه انتخاب کرده است. حضور همزمان وریا غفوری آماده و داریوش شجاعیان فانتزیست در سمت راست از شروع بازی جنگی روانی را در سمت راست زمین استقلال به وجود آورد که کلافگی مدافعان الهلال را به دنبال داشت.

شجاعیان که در شرایط بازی کمتر صاحب توپ شد در موقعیت‌سازی موفق بود و دو بار با پاس‌های کلیدی استقلالی‌ها را در شرایط گلزنی قرار داد. از ۶ شوت او هم ۳ شوت در چارچوب بود. وریا غفوری هم ۲ بار با شوتزنی شانس خود را امتحان کرد که با بدشانسی تنها ضربه سر در چارچوب‌اش به گل تبدیل نشد. وریا ۳ سانتر هم به ثبت رساند که البته فقط یک بار سانترش سالم به مقصد رسید. با این وجود نقش مدافع راست آماده این روزهای استقلال در به هم ریختن خط دفاعی الهلال به قدری زیاد بود که رضایت شفر را به همراه داشته باشد. به خصوص که او در بخش تدافعی هم عملکرد مناسبی داشت و اجازه نفوذ چندانی به مهاجمان عربستانی نداد. ۴ دفع موفق وریا نشان از حضور موثر و هوشمندانه این مدافع در لحظات حساس تدافعی استقلال داشت. زوج او درسمت راست آبی‌ها، شجاعیان هم نقش ویژه‌اش را دقیقه ۶۵ و در لحظه اخراج دروازبان الهلال اجرا کرد. شجاعیان روی پاس عمقی جپاروف به قلب دفاع الهلال زد و وقتی قصد دریبل الحبسی دروازبان حریف را داشت با خطای هند او متوقف شد که این خطا به قیمت ۱۰ نفره شدن حریف تمام شد تا استقلال با آرامش بیشتری ۳۰ دقیقه پایانی بازی را دنبال کند و راحت‌تر موفق به شکست الهلال شود. شکستی که زوج داریوش و وریا در سمت راست، نقشی ویژه در آن داشتند.

نود

۱۲ ۱  
آی اسپورت
2018-02-20 23:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مجید
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۴۱
کلا قلم به دستهای لنگ ای اسپرت امشب هنگ کرده اند...آماده بودید از با جملات فریبنده توهم پرازفسفر و لنگ رو بیشتر کنید و مجیز پشت مجیز از کمالات برانکو...اما شفر مثل موشک اومد تو بزم تون و معادلات بهم خورد..حالا هی از سایت نود و ورزش سه مطلب بگذارید..راستی قیافه هدایتی و خاله زنک باز بزرگ فردوسب پور چقدر دیدنی..عکسی ندارید از حال امشب اونها بگذارید....بیچاره فردوسی پور مونده در نود از برانکو چی بگه..اما امشب هی با خودش میگه...اخه میشه مگه ادم از عربها از همین الهلال در دو بازی شش گل بخوره و از ازالسد سه تا ..میشه..بعد میگه اره ..اینجوری..این برانکو چقدر بد تو اسیا...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر