فهرست
وقاحت سعودی؛ به قطر هم نمی‌رویم
وقاحت سعودی؛ به قطر هم نمی‌رویم

وقاحت سعودی؛ به قطر هم نمی‌رویم

آی اسپورت - تمامیت‌خواهی فدراسیون فوتبال عربستان برای بازی با تیم‌های ایرانی و قطری در لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی‌طرف پایان ندارد. در حالی که کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته اعلام کرد بازی‌ تیم‌های ایرانی و عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی‌طرف برگزار می‌شود، عربستانی‌ها دست به کار شده‌اند تا دیدار با تیم‌های قطری را هم به سرنوشت ایران دچار کنند.

مشکلات سیاسی بین کشور قطر و عربستان، این امید را در سعودی‌ها ایجاد کرده بود که بتوانند با فشار بر کنفدراسیون فوتبال آسیا، دیدار تیم‌هایشان را همانند بازی با نمایندگان ایران، به کشور بی‌طرف بکشانند ولی دبیرکل AFC روز گذشته از لغو بازی در کشور بی‌طرف به جز بازی ایرانی‌ها و عربستانی‌ها خبر داده بود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان روز گذشته از تنظیم دادخواستی برای تجدیدنظر رأی AFC برای برگزاری بازی در کشور بی‌طرف خبر داد و گفت: «خواستار آن هستیم که بازی با تیم‌های قطری هم در کشور بی‌طرف برگزار شود.»

 قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته برگزار شد که طی آن، تیم فوتبال استقلال ایران با تیم‌های الهلال عربستان، الریان قطر و برنده دیدار العین و المالکی بحرین هم‌گروه شد. همچنین تراکتورسازی تبریز در کنار الأهلی عربستان و الجزیره امارات، برنده بازی الغرافه قطر با پاختاکور ازبکستان قرار گرفت.

 

90tv

۴ ۴  
آی اسپورت
2017-12-07 10:15:00
نظر دهید

۴ نظر
خخخخ
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۸
کسی از دیوار سفارت بالا رفته؟
معین
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۰
جالب بعضی که بهانه سفارت رو باور داشتند
۸ ۱
احمد
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
اون کار که اصلا جالب نبود...
۵
کچل حمومی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
ما که خودمون نمیتونیم از خودمون دفاع کنیم پس بهتره کشور ثالث و قطر اعلام کنیم اتوماتیک مشکل حل میشه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر