فهرست
هماهنگی، حلقه مفقوده پرسپولیسِ یحیی
هماهنگی، حلقه مفقوده پرسپولیسِ یحیی

هماهنگی، حلقه مفقوده پرسپولیسِ یحیی

آی اسپورت - تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا التعاون عربستان را با یک گل شکست دهد، اما نکته مهم در خصوص این بازی حضور ۵ بازیکن جدید در ترکیب اصلی پرسپولیس بود؛ جالب اینجاست که این بازیکنان از خط دروازه تا خط حمله در ترکیب سرخ‌پوشان به میدان رفتند تا در همه خطوط پرسپولیس، بازیکنان جدید به میدان برود. همین مسئله یعنی حضور ۵ بازیکن جدید در ترکیب ثابت پرسپولیس باعث شد تا این تیم در نیمه اول بازی با التعاون نتواند مثل همیشه باشد و ناهماهنگی در بین بازیکنان موج بزند.

پرسپولیس آنقدر در نیمه اول ناهماهنگ بود که حتی تعداد پاس‌های پیاپی بازیکنان این تیم به اندازه انگشتان یک دست هم نمی‌رسید؛ به طوری که التعاونی‌ها از این عدم هماهنگی استفاده کردند و چندین بار روی دروازه پرسپولیس خطرساز شدند که درخشش لک مانع از گلزنی حریف شد. در نیمه دوم، اما شرایط تغییر کرد و پرسپولیس کمی هماهنگ‌تر ظاهر شد. یعنی کمتر پشت سر سعید آقایی خالی شد، میلاد سرلک بیشتر در میانه میدان در جنگ‌ها پیروز شد و آل کثیر بهتر توانست با بازیکنان خط هافبک و وحید امیری هماهنگ شود.

این مسئله نشان داد که پرسپولیس اگر کمی زمان داشته باشد و بازیکنان جدید این تیم با بازیکنان قدیمی هماهنگ‌تر شده و با فلسفه تیمی پرسپولیس آشنا شوند، می‌تواند مانند چهار سال گذشته به قهرمانی در لیگ ایران برسد یا حداقل مدعی اصلی قهرمانی باشد. در این شرایط می‌طلبد هواداران پرسپولیس برای هماهنگ شدن تیمشان به کادر فنی و بازیکنان سرخپوش زمان بدهند و اجازه دهند در آرامش به هماهنگی برسند.

 

میزان 

۶    
آی اسپورت
2020-09-18 19:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر