فهرست
نگرانی اصلی پرسپولیس؛ ۱۹ میلیارد و ۴۴۰ میلیون
نگرانی اصلی پرسپولیس؛ ۱۹ میلیارد و ۴۴۰ میلیون

نگرانی اصلی پرسپولیس؛ ۱۹ میلیارد و ۴۴۰ میلیون

آی اسپورت – حمیدرضا گرشاسبی در گفتگویی که با خبرگزاری تسنیم داشته اعلام کرده که این باشگاه باید پول بازیکنان و مربیان خارجی اش را با قیمت دلار روز حساب کند:" ارز دولتی دیگر جمع شده است. باید همه پرداختی به بازیکنان و مربیان خارجی خود را با قیمت دلار روز پرداخت کنیم. ما باید هر پولی را از اسپانسر می‌گیریم یا از جاهای دیگری درآمدزایی داریم، مدیریت کنیم تا در زمان پرداختی‌ها به مشکل برنخوریم" این موضوع باعث شد تا ببینیم پرسپولیس امسال باید چه رقمی را به برانکو و همچنین بازیکنان خارجی اش پرداخت کند. سایت خبر ورزشی در خبری در ۲۴اردیبهشت مدعی شده قرارداد جدید برانکو با پرسپولیس که تا خرداد سال آینده اعتبار دارد ۹۰۰هزار دلار خرج روی دست باشگاه گذاشته. ۹۰۰هزار دلاری که با توجه به قیمت  دلار – ۱۰۸۰تومان – برای پرسپولیسی ها معادل ۹میلیارد و ۷۲۰میلیون تومان خواهد بود.

برویم سراغ گادوین منشا. او فصل گذشته قراردادی دو ساله با پرسپولیس به ارزش ۳۵۰هزار دلار امضا کرد که البته روایت دیگری هم درباره قرارداد او وجود دارد. اینکه قرارداد او با پرسپولیس به یورو امضا شده و مبلغ آن ۲۵۰هزار یورو بوده که در صورت حضور ترکیب اصلی، صد هزار یورو به عنوان آپشن به آن اضافه خواهد شد. ما همان ۳۵۰هزار دلار را در نظر می گیریم که با توجه به قیمت دلار، پرسپولیس ۳.۸میلیارد تومان هم باید به این بازیکن پرداخت کند. یعنی فقط برانکو و منشا برای قرمزها ۱۳.۸میلیارد تومان هزینه دارند.

پیش از این سایت نواندیش در گزارشیدر ۸ مرداد مدعی شده بود که قرمزها باید ۱.۶میلیون دلار به برانکو، ۳۰۰هزار دلار به همکارانش، ۶۰۰هزار دلار به منشا و ۳۰۰هزار دلار هم به رادوشوویچ پرداخت کنند که روی هم ۲.۸میلیون دلار می شود. مبلغی که قرمزها یک میلیون دلار آن را با پاداش جام جهانی و همچنین حضور در لیگ قهرمانان جبران می کنند اما ۱.۸میلیون دلار باقیمانده مشکل بزرگی گرشاسبی و همکارانش است. رقمی معادل ۱۹میلیارد و ۴۴۰میلیون تومان که باید دید وزارت ورزش می تواند در این زمینه به پرسپولیس کمک کند یا اینکه کادر مدیریتی پرسپولیس به یک بحران بزرگ برخورد خواهند کرد.

 

روزنامه هفت صبح

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-08-15 11:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
اکبر
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
چرا پرداختیها از این رقم رو نمینویسید؟ این یعنی یک سنت هم از این رقم پرداخت نشده؟
پ ن: بعضیها با چه دل و پشتوانه ای فوج فوج خارجی میگیرن، پشت سرهم
۲
shahab.ir
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۸
انگار فقط پرسپولیس مشکل داره تیم های دیگه گل و بلبل ...تیم رقیب پرسپولیس توی منجلابی افتاده که گندش به آخر سال نمی‌رسه البته این فاضلاب بدهی سرخابی ها تمام نمیشه فقط از مدیری به مدیریت بعدی منتقل میشه
۵
اشکان۴
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۲
وزیر استقلالی نمی خوایم!
۵
کیروشی پورها بی خیال نمیشن
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
سرطان بشه تو سینه زن و بچه تون!
۵
ضد لنگ
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۴۱
منشا 600 هزار دلار خخخخخ وزیر استقلالی نمی خوایم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر