فهرست
اصرار فدراسیون؛ اساسنامه ایرادی ندارد!‌
اصرار فدراسیون؛ اساسنامه ایرادی ندارد!‌

اصرار فدراسیون؛ اساسنامه ایرادی ندارد!‌

آی اسپورت - یکی از ایرادات مهمی که علی کریمی در برنامه شب گذشته 90 به فدراسیون گرفت مربوط به اساسنامه این فدراسیون بود که گویا به تصویب فیفا هم نرسیده است! محمد رضا ساکت دیشب در توجیه این مساله می‌گفت که اساسنامه به فیفا ارسال شده اما فیفا هیچ جوابی به ما نداده و این یعنی اساسنامه مشکلی ندارد!‌ کریمی از این حرف ساکت هم قانع نشد و قرار شد سایت فدراسیون اساسنامه و تائیدیه‌اش را روی سایتش بگذارد. اما فدراسیون امروز به جای این کارها یک بیانیه صادر کرد.در این بیانیه آمده است:

«اگرچه اساسنامه فدراسیون در دوران مدیریت قبلی فدراسیون به فیفا ارائه شده بود اما فدراسیون فعلی با هدف اطمینان بیشتر از مبانی قانونی فعالیت‌های خود و به موجب نامه رسمی شماره ۲۶۱/۹۶/۰۵۴۳۲ مورخ ۲۳/۷/۲۰۱۷ مجدداَ ترجمه رسمی اساسنامه مذکور را به فیفا ارسال نموده و از فیفا درخواست کرده است تا هرگونه نظری در مورد آن دارد به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران اعلام کند. تا امروز ۱۳/۲/۲۰۱۸ با وجود گذشت بیش از شش ماه از ارسال این اساسنامه هیچگونه بازخورد منفی از فیفا واصل نشده است. بدیهی است در صورت وجود مغایرت بین اصول بنیادین مورد نظر فیفا با اساسنامه ارسالی قطعا فیفا تذکرات خود را در این مدت زمان طولانی اعلام می‌کرد.»

این بیانیه هیچ چیزی به حرف‌های دیشب ساکت اضافه نکرد و بالطبع خیلی‌ها را قانع نمی‌کند.

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-02-13 10:15:00
نظر دهید

۴ نظر
من من
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۲۱
کریمی ادعا می کرد اییین نامه رو هر روز دارن تغییر میدن به نفع خودشون!
شما به عنوان خبرنگار! حداقل اینقدر کارایی داشته باش برو ببین ایا از اون سال 90 اصلا تغییری در ایین نامه ایجاد شده؟
اصلا بدون برگزاری مجمع امکان تغییر ایین نامه وجود داره؟

دروغ به این بزرگی کریمی رو نمی بینید؟
۱ ۱
تاج هستی یا پسرش:))
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۳۱
خخخخ
اسمان
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۱۷
لطفا قوه قضاییه وسازمان بازرسی به فسادهای مالی فدراسیون ورود کنه.مثلا موضوع 75000 هزاردلار که دیشب کریمی گفت.چطور ساکت میگه کمیته اخلاق 6ماه داره بررسی میکنه.این قراردادو رییس یا نایب رییس بسته اون پول کجاست.
۲
عالیجناب سرخپوش
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
بازخورد منفی نداشته؟ خب ؟ این به معنی تائیده ؟ مگه رفتین خواستگاری که سکوت علامت رضاست ؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر