فهرست
شایعه روز؛ جنگ اسپانسرها و حذف نود
شایعه روز؛ جنگ اسپانسرها و حذف نود

شایعه روز؛ جنگ اسپانسرها و حذف نود

آی اسپورت - یک روایت جدید درباره برنامه عادل فردوسی‌پور مطرح شده که تامل‌برانگیز است. اینکه انگیزه‌های مالی بیش از گرفتن زهرچشم در خارج کردن ۹۰ از کنداکتور نقش داشته است. یکی از مجریان جوان شبکه ورزش در توئیتی بی آنکه اسمی از برنامه ۹۰ ببرد مدعی شده در خارج شدن این برنامه از آنتن ممکن است عوامل دیگری چون جنگ اسپانسرها نقش داشته باشند.  حرفی که یک پرده جدید از ماجراهای جنجالی این روزهای پخش نشدن برنامه ۹۰ عادل فردوسی‌پور را پیش روی علاقمندان به فوتبال باز می‌کند.

اینکه اسپانسر برنامه گزارش ورزشی یکی از شرکت‌های طرف قرارداد با اسپانسر اصلی کلیه برنامه‌های تلویزیون است اما برنامه ۹۰ انگار به عکس سایر برنامه‌ها، اسپانسر مستقل دارد مورد هدف آن توئیت می‌توانسته باشد. درطول جام جهانی هم یکی دو شبی که فردوسی‌پور و گروهش برنامه۲۰۱۸ نساختند، برنامه شبکه ورزش جواد خیابانی روی آنتن شبکه ۳ رفت درحالی که برنامه ویژه شبکه ورزش بود اما رسانه ملی نمی‌خواست اسپانسرهایش آنتن نداشته باشند. البته این تنها یک گمانه‌زنی مثل سایر گمانه‌زنی‌های این چند روز است که این بار از سوی یک مجری جوان ورزشی در توئیتش دامن زده شده است!

 

خبر آنلاین

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-10-16 11:34:00
نظر دهید

۱ نظر
عبدالله
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۳
ادمین محترم سایت
دقت کردید که سایتتون خیلی مجیزگوی برنامه 90 شد؟ برای یک رسانه با هویت، خیلی بد است که این قدر مجیزگو یک برنامه تلویزیونی شود
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر