فهرست
دیسلایک: سیدمهدی و دعوا با دیوار!
دیسلایک: سیدمهدی و دعوا با دیوار!

دیسلایک: سیدمهدی و دعوا با دیوار!

آی اسپورت- دو گل اختلاف بین دو تیم در آخرین ثانیه‌های دربی، پیروزی استقلال در این نبرد را تقریبا قطعی کرده بود و واضح به نظر می‌رسید که پرسپولیس زمان کافی برای بازگشت به این مسابقه ندارد. سیدمهدی رحمتی می‌توانست با ادامه دادن به روند عادی بازی، بدون درگیری و جنجال به جشن هم‌تیمی‌ها ملحق شود اما آقای گلر مثل همیشه به سراغ راه متفاوتی رفت. او که از دقیقه  بازی54 اتلاف‌وقت را آغاز کرده بود، در لحظات پایانی خودش را به شکل عجیبی روی زمین انداخت و با چند بار تکرار این نمایش، زمینه را برای تزریق جنجال به مسابقه فراهم کرد. مرد شماره یک آبی‌ها، با ضربه زدن به سیدجلال بعد از گل دوم حریف، از زمین مسابقه اخراج شد و تیمش را با یک خطر مهیب روبرو کرد اما خوش‌شانس بود که داور تنها چند لحظه بعد از این اتفاق، سوت پایان بازی را به صدا درآورد. رفتار غیرحرفه‌ای رحمتی، می‌توانست به قیمت از دست رفتن پیروزی ارزشمند استقلال باشد و ضربه بزرگی به تیم منصوریان وارد کند. او در همه دقایق بازی امروز، عملکرد خوبی داشت اما باز هم نشان داد که در لحظات حساس بازی‌های سخت، کنترل چندانی روی اعصاب‌اش ندارد. سید در پایان بازی، مثل یک قهرمان مورد استقبال سکوها قرار گرفت اما کافی بود تا سیدمجید حسینی به عنوان دروازه‌بان غیرتخصصی تیم، یک گل از حریف دریافت کند تا رحمتی، متهم ردیف‌اول تعویضِ برد با تساوی لقب بگیرد. همه لحظاتِ زشت و سیاه دقایق پایانی مسابقه و همه حواشیِ خشونت‌آمیز بعد از بازی، توسطِ دروازه‌بان استقلال کلید خوردند. مردی که برنده بازی شد اما برای این برد، از روی نعشِ اخلاق عبور کرد. او ترکیبی دلخراش از بدمن‌های بالیوود و کدخداهای فیلمفارسی بود!

۱۳ ۹  
آی اسپورت
2017-02-13 02:22:00
نظر دهید

۹ نظر
Ali
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۳۶
رحمتی همیشه مظلوم نما و رقت انگیزه با رفتارای اعصاب خرد کنش!
Ali
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۸
اين رفتار عجيب رحمتي نزديك بود برد رو ازمون بگيره ... جناب رحمتي پارسال با همين رفتار الكي الكي جلو قلعه نوعي و تراكتور تيم رو نابود كردي تا قهرماني از دست بره وو .... امسال هم نزديك بود دو دقيقه مانده به آخر بازي با اين حركان احمقانه برد شيرين رو بر باد بدي ....
۸
Reza
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۴۰
چقد "رحمتی" به قاب "صداوسیما" میاد. همونقدر بدآموز، وحشت انگیز، ترحم انگیز، و البته یک تقدس خشک!
محسن
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۵۱
در این متن ادبی زیبا،یک جمله خیلی اثرگذار و ویرانگر است.آنجا که شکسپیر میفرماید:رحمتی به سید جلال ضربه زد!!!!خداییش تماشاگران نمایش،هر چه زور زدند نتوانستند برخوردی را تشخیص بدهند.اقا چرا شر و ور تلاوت میکنید.اصلا برخوردی نبود.جلال حسینی اخرین پلان را در لاشی بازی دید و تمارض کرد.اقای فغانی هم که وقتی قاضی دیداری باشد که یک طرفش استقلال است تکلیف مشخص است!!!!فرهاد مجیدی باید بی دلیل و با دلیل اخراج بشود!
۶ ۱
مهدی
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۱۴
تمارض اون حرکت رحمتی بود که دوبار خودشو رو زمین انداخت که وقت تلف کنه بعد یهو مثل فنر بلند شد ادامه داد!!!
۷
برزو
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۱۲
اقاي عباسي جمله ي اخرت تو توئيت ها هست اسمتم بالاي يادداشت بنويس پس.
شما به عنوان يه لنگي بايد واسه مسلمان و سروش رفيعي و بقيه ي بيني درامده هاي تيمت و البته كاپيتان كچلتون يادداشت بنويسي كه به خودشون اجازه دادن با اسطوره ي استقلال درگير بشن.
۵
موراتا
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۵۰
فغانی مراعات حال استقلال رو کرد که زود سوت پایان رو زد هر چند که مسئول باخت پرسپولیس خود پرسپولیسه
۴ ۱
واقع بين
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۶
فهميد گل رو شتباه اعلام كرده خواست حق به حقدار برسه !!!!!
۲
sia
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۶
این که رحمتی ضربه زد رو قبول ندارم ولی رحمتی و سید جلال اخلاق رو باختن
همونطور که مظلومی و احمدزاده و مسلمان و طارمی تو دربی 82 اخلاق رو باختن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر