فهرست
لذت به زیر کشیدن چهره‌های محبوب
لذت به زیر کشیدن چهره‌های محبوب

لذت به زیر کشیدن چهره‌های محبوب

آی اسپورت - برخوردی که این روزها و ماه‌ها در فضای مجازی با عادل فردوسی‌پور و مهران مدیری می‌شود، خوفناک است. هنوز مدت زیادی از آن سالی که «نیوزویک» این دو را به عنوان چهره‌های بانفوذ جامعه ایران معرفی کرد نمی‌گذرد. اما برخوردی که این روزها با آن‌ها می‌شود پشتم را می‌لرزاند.

من نمی‌دانم پشت پرده و در دستگاه‌های رسمی چه نگاهی به آن‌ها می‌شود و چه نقشه‌های درباره آن‌ها وجود دارد. می‌گویند در فضای مجازی هم کسانی مأمورند که آب را گل‌آلود کنند، دیگران را علیه آن‌ها بشورانند و مردم را به جان همدیگر بیندازند. نمی‌دانم. اما قطعا همه این بی‌رحمی‌ها و نگاه ناروا به این دو چهره سابقا خیلی محبوب (که مطمئنم هنوز هم محبوب عده زیادی هستند) حاصل این دوبه‌هم‌زنی‌ها نیست بلکه از سنت لذت به زیر کشیدن چهره‌های محبوب می‌آید.

تهمت‌هایی که این روزها نثار فردوسی‌پور و مدیری می‌شود، وحشتناک است. این تهمت‌ها متکی به چه مدرکی است؟ البته فقط هم تهمت نیست. اظهارنظرها و انتقادها هم این سال‌ها به کمک فضای مجازی وحشتناک شده. دیگر کسی حاضر نیست با لحن و ادبیات آرام، نظر انتقادی‌اش را بگوید.

نگاه کنید به حرف‌های پیرامون پرستویی و فرخ‌نژاد و افشار و بقیه و بقیه. هر چه شهرت و محبوبیت‌شان بیش‌تر، تهمت‌ها و دشنام‌ها و افتراها بیش‌تر و لحن و ادبیات ویرانگرشان شدیدتر. حتی اگر نکته‌ای قابل تامل در حرف‌ها وجود داشته‌ اشد، شکل و لحن‌شان وحشتناک است. می‌خواهم به جوان‌هایی که تشنه شهرت و محبوبیت هستند توصیه کنم منصرف شوند. حتی اگر اولش هم موفق شوند، بعدها از دماغ‌شان درخواهد آمد. وحشتناک و ناامیدکننده است.

۸۷۹ ۷  
آی اسپورت
2018-10-19 18:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
Hasan
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۷
اون زمانی که پرسپولیس رو نابود کرد بعد فرستاد روبرو الهلال فردسی پور کاملا از چشم پرسپولیسیا افتاد و با حمایت بی پایانش از دلال موزابیکی سلامتش هم زیر سوال رفت
حمید
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۱
عجب!! وقتی ملت تعریف می کنن به خاطر خوبی اینهاست ولی وقتی بد میگن به خاطر بدی ملت!!!
آرش6
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۹
کسی میخواد محبوب بمونه باید هوای خودش رو داشته باشه

اون موقع که میگفت جونم به من بگید کیروشی پور و حق دلالی دلاری از بانک سامان میگرفت و باند برج ایران زمین تشکیل میداد

باید فکر این روزها رو هم میکرد

ساشا باتیستوتا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۲
اولا هوشنگ کلم جان همه چیز رو قاطی نکن باهم ،این روز ها بحث کیروشی پور هست ما از تعطیل شدن برنامه ی این فرد ناراحت نمیشیم در ضمن اون سلبریتی های بی خاصیت که فقط به جیب خودشون فکر می کنند هیچ جایی برای احترام نذاشتند همین فرخ نژاد ماهانه 12 هزار دلار برای چسرش میفرسته بعد میاد آه وناله می کنه از وضع ایران!!!!!!!!!
۹
امیر حسین
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۶
گل کلم جان از آدم معلوم الحالی مثل کیروشی پور دفاع نکن! شرمساریش برای خودت میمونه! بعدها معلوم میشه این جیره خواران کیروش چه خیانتی کردند!
امیر
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۷
شرط میبندم آقای گلمکانی روحشم از چاپ مطلبش اینجا خبر نداره،
در ثانی برای یکی امثال شما گفته که رعایت ادب رو نمیکنین. کلم جان؟
۸
محمدرض
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۴
اتفاقا ین کاریه که خود فردوسی پور میکنه
هرچهره محبوبی که بهش باج نده میکوبونه
مثل امیر قلعه توعی و برانکو ا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر