فهرست
خامس رودریگس؛ هدف تابستانی اینتر
خامس رودریگس؛ هدف تابستانی اینتر

خامس رودریگس؛ هدف تابستانی اینتر

آی اسپورت - تیم فوتبال اینتر با روی کار آمدن آنتونیو کونته و اضافه شدن بازیکنانی همچون روملو لوکاکو و استفانو سنسی، جان تازه‌ای گرفته و رقابت نزدیکی با یوونتوس برای کسب عنوان قهرمانی سری A ایتالیا دارد. مدیران باشگاه اینتر که از روند رو به رشد نراتزوری راضی هستند، قصد دارند به تقویت این تیم ادامه دهند و در این راستا هافبک کلمبیایی رئال مادرید را نشان کرده‌‌اند.

بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «رپابلیکا»، باشگاه اینتر قصد دارد تابستان آینده نسبت به جذب خامس رودریگس از رئال مادرید اقدامات لازم را انجام دهد، هر چند خرید این بازیکن برای اینتر ارزان نخواهد بود چرا که باشگاه رئال مادریدی بابت فروش هافبک کلمبیایی‌اش رقمی در حدود 50 میلیون یورو می‌خواهد. باشگاه آرسنال هم وضعیت خامس را زیرنظر دارد اما او ترجیح می‌دهد فوتبالش را در اینتر یا پاری‌سن‌ژرمن دنبال کند.

خامس 28 ساله پس از درخشش در جام جهانی 2014 برزیل، تابستان همان سال با قراردادی 6 ساله به ارزش 75 میلیون یورو از موناکو به رئال مادرید پیوست. فصل اول حضور در رئال مادرید برای این هافبک کلمبیایی خوب پیش رفت و او در 46 بازی 17 گل برای کهکشانی‌ها به ثمر رساند، اما با آمدن زین‌الدین زیدان به این تیم روزهای افت خامس هم شروع شد چرا که این سرمربی فرانسوی خیلی به او اعتقاد نداشت.

رودریگس در ادامه در تابستان 2017 با قرارداد قرضی دو ساله راهی بایرن مونیخ شد و پس از حضوری موفق در این تیم آلمانی و ثبت 15 گل در 67 بازی، دوباره به رئال مادرید بازگشت. خامس که تا پایان ماه ژوئن 2021 تحت قرارداد رئال مادرید است، این فصل در 9 بازی برای سفیدپوشان مادرید به میدان رفته و یک‌ گل زده و یک پاس گل هم به نامش به ثبت رسیده است.

۲    
آی اسپورت
2019-11-30 11:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر