فهرست
عذرخواهی طارمی از استقلالی‌ها: ببخشید، شوخی کردم!
عذرخواهی طارمی از استقلالی‌ها: ببخشید، شوخی کردم!

عذرخواهی طارمی از استقلالی‌ها: ببخشید، شوخی کردم!

آی اسپورت - پدیده جوان پرسپولیس علاقه‌ای به حاشیه و دردسر ندارد. مهدی طارمی، مهمان برنامه شب قبل خندوانه بود و در بخشی از برنامه به شوخی گفت: «استقلالی؟ مگه هنوزم استقلال هست؟». جمله‌ای که با ناراحتی بعضی استقلالی‌ها همراه شد. طارمی ساعتی قبل، پستی در اینستاگرامش گذاشت و از حرفی که زده بود عذرخواهی کرد: «سلام. من تو برنامه خندوانه یه صحبتی کردم که مگه هنوز هم استقلال هست. من از باشگاه استقلال و طرفداراش عذر خواهی می‌کنم و نباید همچین حرفی می‌زدم. این شوخی بود بخاطر کری‌هایی که هست. یا علی.» فارغ از پرسپولیسی‌ها و استقلالی‌هایی که زیر این پست هم برای همدیگر کری خواندند، تعداد زیادی از هواداران استقلال از طارمی بخاطر پذیرفتن اشتباه و عذرخواهی تشکر کردند.
کد خبر: 9406
  ۸  
آی اسپورت
2015-07-13 14:41:42
نظر دهید

۸ نظر
-
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۷
تو دربی نشون تون میدیم 4444
لنگ مافیای دست مافیای سیسیل از پشت بسته
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۶
ببینید خود لنگیها حاشیه درست میکنند هنوز دربی که چه عرض کنم لیگ شروع نشده لنگیها دنبال حاشیه و شلوغ بازی هستند
لنگی بیچاره
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۰
همین کارها لنگیها انجام میدهند که بعد از بازی دربی کتک میخورند بدنشون میخاره برای کتک خوردن!
هیس رفت و برگشتیا صحبت نمیکنن!!!
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۵۵
یعنی رویی که شما دارید خر داشت سلطان جنگل بود!!عزیزم یه چی بازیکناتون گفتن یه چی شنیدن بعدم شما حداقل واسه باخت رفت و برگشت فصل پیش دیگه سکوت کنید تا دربی فصل بعد.واسه خودتون میگم که هی یاداوری نشه باختتون ناراحت شید همینجوری با مربی کلاه گیستون سوژه خنده هستید !!!
پرسپولیس
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۵۵
6>4
-
سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۱۵
جالبه امثال حنیف و بقیه لمپنای کیسه کش هر چی می خوان می گن و هر کاری بخوان می کنن ولی پرسپولیسیا اینارو ریز می بینن و توجهی نمی کنن
-
سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۱۸
اینقدر شعور داشته که بعد از کری خوندنش عذرخواهی کنه! بازیکنان شما چی؟؟ مثلا حنیف؟؟ یا همین مجیدی عرب دوست که گفت اصلا جهانبخش رو نمیشناسم!! تفاوتها اینجاها مشخص میشه!
-
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۰۳
من موندم چرا با این کیسه کشا بحس میکنید اینا لیاقت بحس کردن ندارن... بعدش طارمی نباید عذر خواهی میکرد...با هر کی باید مثل خودش رفتار کرد...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر