فهرست
غفوری: بعد از فولاد ما شانس بیشتر قهرمانی را داریم
غفوری: بعد از فولاد ما شانس بیشتر قهرمانی را داریم

غفوری: بعد از فولاد ما شانس بیشتر قهرمانی را داریم

آی اسپورت- نام وریا غفوری بعد از آن گل فوق العاده در نیم فصل نخست به مهدی رحمتی بر سر زبان ها افتاد و حالا این بازیکن معتقد است در صورتی که فولاد کمی بلغزد نفت می تواند قهرمان لیگ برتر شود. مصاحبه وریا را با آی اسپورت در زیر مطالعه کنید:

تمرینات را از چه زمانی پیگیری می‌کنید؟

ما تقریبا 10 جلسه‌ای هست که تمرین می‌کنیم و فقط 5 روز تعطیل بودیم. تمرینات به خوبی پیگیری می‌شود و تیم به صورت بسیار شادابی به تمرینات خود می‌پردازد و خدا را شکر محروم و مصدومی نداریم و به فکر بازی‌های آینده تیم هستیم.

چقدر شانس قهرمانی دارید؟

همانطور که می‌دانید در بالای جدول تراکم تیم‌ها خیلی زیاد هست و چندین تیم از شانس قهرمانی برخوردار می‌باشد. با توجه به وضع جدول در حال حاضر فولاد از بیشترین شانس قهرمانی برخوردار است و با توجه به بازی‌های باقیمانده تیم نفت تهران پس از فولاد از بیشترین شانس برخوردار است. با این حال امیدواریم با توجه به بازی‌های رو در روی تیم‌ها با یکدیگر بتوانیم در نهایت قهرمان شویم.

بازی‌های آینده‌تان چطور است؟

بازی‌های سختی داریم و با تیم‌های سپاهان، استقلال و گسترش فولاد باید دیدار کنیم. مطمئنا اگر بتوانیم هر 3 بازی را ببریم قهرمان خواهیم شد ولی باید از تمرکز بالایی برای این بازی‌ها برخوردار باشیم.

نظر شما درباره رفتن احتمالی یحیی گل‌محمدی به تیم ملی چه است؟

ما هم درباره این موضوع در مطبوعات چیزهایی شنیده‌ایم به نظر من حضور یک مربی ایرانی در تیم ملی می‌تواند بسیار مثمرثمر باشد و مطمئنا تجربه یحیی گل‌محمدی به تیم خیلی کمک خواهد کرد

 

     
آی اسپورت
2014-03-06 17:29:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر